Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Próbáltátok már az Alverde...

Próbáltátok már az Alverde szemhéjtust?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyire jó? Érdemes kipróbálni szerintetek?
2011. aug. 21. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! én épp ma vettem egyet. kipróbáltam, nekem bejött.

figyelmedbe ajánlok egy cikket:

[link]

a második az. :)

2011. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem még nem próbáltam.
2011. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első! Köszi, ez a blog még jól jöhet. :) Melyiket vetted? Ha jól emlékszem kétfajta van...
2011. aug. 21. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:

az Alverdének csak egyfajta tusa van. hacsak kinem hoztak egy újabb kollekciót amiről nem tudok :) hosszú, vékony ecsetes, és 'alverdezöld' üveg/doboz/tartó(kinek hogy tetszik :))

ezt nézted?

2011. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van zselés tus is.
2011. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszer néztem, úgy emlékszem van egy ilyen tégelyes, meg az amit te mondasz. :D De lehet akkor, hogy az nem az volt, nem tudom... Ha azt mondjátok jó, akkor veszek egyet ha arra járok. Nekem most egy Avonos van, ilyen "filces", de nem fog valami szépen....
2011. aug. 22. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül egy ilyen alverde tus?:) 15/L
2011. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!