Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercing? Nem általános...

Ajak piercing? Nem általános kérdések.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ilyet: [link]

Az egyáltalán nem érdekel hogy mennyire fáj, meg hol csináltassam, stb. Meg tudom oldani, a fájdalomtól meg nem félek. Viszont..

Ha 1-2 év múlva kivenném mert hogy nem kell, akkor megmaradna a helye, vagy összeforrna?

Esetleg van olyan, aki csináltatott az ajkába hasonlót és megbánta? Igazából ettől félek a legjobban :/ Oké hogy most nagyon tetszik, és tudom hogy imádnám ha lenne egy olyanom, de pár év múlva meg ha megbánom.. :S

17/l


2011. aug. 22. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiveszed, beforr, de a helye látszani fog, egy kis pötty mindig maradni fog utána
2011. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az igazából nem zavarna. az nem lenne jó ha a lyuk maradna ott :)
2011. aug. 22. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen piercingeknek a gyógyulási idejük ált. 4,6 hét, tehát ha te kivennéd úgy 2hét múlva elég nagy lenne a valószínűsége, hogy beforr. Nekem is van már több mint 1,5 éve és nem hiszem, hogy megfogom bánni, bár nekem a ajkam közepén van. Ha azt akarod, hogy ne nöljön be akkor ajánlatos venni un. "láthatatlan" piercinget és azt berakni. Ha ez neked nem jó akkor a beforrást úgy is megtudod akadályozni, hogy naponta 6, 7, 8 órára azért raksz valami piercinget a lyukba.
2011. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem piercinget csak az vállaljon, aki tisztában van a következményeivel! Ugyanis igenis ott marad a helye. A lyuk összeforr, de a szúrás helye örökre ott marad.
2011. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam itt GYK-n hogy valakinek is volt ilyen piercingje,kivette és 3 évig nem rakta vissza,és 3 után is simán bele tudta tenni :O tehát nem forrt össze :3
2011. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A szúrás nem fáj, legalábbis ahol én csináltattam, nem fájt. Nekem ki kellett vennem, 3 hét után, de szinte nagyítóval látni csak a helyét (bár én kentem sebkezelővel, és heg eltüntetőm is van, állítólag teljesen elfogja tüntetni). Ha most így vagy vele, hogy lehet, hogy megbánod, akkor bele se kezdj!
2011. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4 évig volt, utána kivettem, de nem forrt be.

Nekem nem is az volt hogy meguntam vagy nem tetszett már, hanem tönkretette a fogaimat, mert hozzáér, nagyon nem ajánlom emiatt senkinek. Inkább csináltass az orrodba vagy valami.

2011. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!