Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi lehet ez? Ma reggel észre...

Mi lehet ez? Ma reggel észre vettem hogy kicsit bevan dagadva a köldököm, mert akadt a piercing! + viszketett ezért kivettem! Most nézem a lyuknál van egy kis fehéres akármi! :-s

Figyelt kérdés
Lehet pattanás vagy mi ez?(Már nagyon régi a piercing)
2011. aug. 23. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
valószínüleg begyulladt.a "kis fehéres akármi" pedig genny.
2011. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mitől gyulladhatott be?Nem mai szúrás és pont tegnap öntöttem rá arc szeszt!Mit csináljak vele?Elfog múlni?Rakjam vissza?(Nem akarom örökre kiszedni)
2011. aug. 23. 10:46
 3/13 Joy Turner ***** válasza:
Ne arcszeszt tegyél rá...... Go gyógyszertár, kérj alkoholt, azzal fertőtlenítsd le az ékszert is, meg a köldöködet is alaposan, aztán tedd vissza, ha nem akarod, hogy benőjön a lyuk. Utána pedig gyakran fertőtlenítsd!
2011. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valami név hogy mit kérjek?Mennyibe kerül?
2011. aug. 23. 11:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem azt az illatos sz@r arc szeszt használok rá hanem régi fajtát ami erős!Az sem jó rá?
2011. aug. 23. 11:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Vettem 95%-os alkoholt!Remélem jó lesz!
2011. aug. 23. 12:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Még valami: az elöbb lefertőtlenítettem az ékszert és a köldökömet is,aztán vissza raktam,de alig ment vissza úgy be van dagadva!...Mi lenne ha 1napot nem raknám inkább vissza?Hogy lemenjen a duzzanat!
2011. aug. 23. 12:52
 8/13 Joy Turner ***** válasza:
Azért ment bele nehezen, mert szépen elkezdett benőni. Ha nem tennéd vissza egy teljes napig, lehet, hogy be is nőne. Tedd nyugodtan vissza, alkohollal kenegesd, szépen lemegy majd róla a gyógyulás.
2011. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Joy Turner ***** válasza:
Nem a gyógyulás megy le róla, hanem a gyulladás. Össze-vissza írok.....
2011. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Joy Turner ***** válasza:
Még egy kérdés. Orvosi fém az ékszer?? Mert egyszer én is jártam úgy, hogy megvettem egy piercinget, mint orvosi fém, aztán egy idő után szépen kezdett lepattogni róla a bevonat. Én meg csodálkoztam, hogy mitől gyulladt be a köldököm. Vizsgáld meg a piercinget is!
2011. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!