Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Beképzelt vagyok? Szerintetek?

Beképzelt vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

sziasztok.

mostanában sokszor megfordult a fejemben,hogy valyon beképzelt vagyok-e..

mindigis rengeteg önbizalmam volt,mint ahogy ez a családba szinte jellemző.:D én szépnek tartom magamat. az arcomat,és a hajamat. mások is ezt mondják.. baj hogy tudom magamról,hogy szépvagyok?

mert midnenhol csak azt látom,hogy lányok feltöltenek magukról képeket közösségi oldalakra.. és alá irják hogy szar,meg rossz,meg undoritó stb.. akkor miért rakják fel?!

énis csak (szerintem) jóképet rakok fel magamról.

amit kiteszek facebook-ra,arrol tudom,hogy jó kép!!

és hogy szép vagyok rajta. nem véletlenül teszem ki azokat,és nem a csunyákat :D

évfolyamtársaim mindig mondogatják magukra hogy milyen csunyák..meg sajnáltatják magukat. én nem hiszem el hogy komolyan igy gondolják!!! csak azt akarják hogy dicsérjék őket.. és igazából olyan szinten elvannak telve maguktól hogycsak na!

én viszont nem vágyom mások dicsérgetésére,nem sajnáltatom magam. mert TUDOM hogy szépvagyok! persze nem tetszhetek mindenkinek,de azt biztosra tudom hogy szépvagyok.

ezt nemszoktam a csunyácskábbak arcuk alá dörgölni,csak ide irom le,hogy feltudjátok mérni a terepet:D

meg mikor suliba belenézek a tükörbe,és tetszem magamnak,szoktam mondani hogy jaj de szép vagyok ma!:D

ilyenkor a barátnőim csunyán néznek rám,és aztmondják beképzelt vagyok!! ők meg belenéznek a tükörbe,és látom rajtuk hogy tetszik nekik amit látnak,mégis aztmondják hogy milyen csunyák.

NEMÉRTEM!!! miért nem lehet kimondani,ha télleg szépnek érzi magát az ember?! miért kell ez a sablonos kamuszöveg?! és ha én elmondom magamrol hogy szép vagyok miért kell beképzeltnek hivni?

lehet hogy télleg az vagyoK?:D

14/L


2011. aug. 23. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Inkább egy elkényesztetett, öntelt pics*a
2011. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Először törődj a helyesírással, utána a szépséggel.
2011. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 xtina27 válasza:
68%

Az én véleményem szerint, nem vagy beképzelt. Azzal nincs semmi gond, ha azt gondolod magadról, hogy szép vagy, sőt szerintem tök jó hogy ezt gondolod magadról, mert azért az önbizalom lényege az, hogy úgy érezzük jól nézünk ki.

Abban pedig teljesen egyetértek veled, hogy sok lány csak azért mondja, hogy csúnya, hogy utána megdicsérjék őket, nekem is sok ilyen barátnőm van és néha már a falra mászok tőlük.

Régebben én is ilyen voltam, én is azt mondtam magamról, hogy csúnya vagyok, de én az esetek 80%-ban komolyan is gondoltam, de most már más a helyzet.

De visszatérve hozzád, szerintem maradj ilyen, de figyelj oda arra, hogy ne legyél túlságosan magabiztos, mert az is lehet, hogy a végén tényleg beképzelt leszel. :)

2011. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

elkényesztetve biztos hogy nem vagyok.

sem anyagi téren.. senem tömték tele a szüleim a fejem hogy énvagyok a legszebb kislány a világon..

anyukám csak ünnepekkor,különleges alkalmakkor jegyzi meg,hogy csinos vagyok. mikor kiöltözöm.

apukám pedig még ennél is ritkábban. legtöbbször majomnak hiv,ami nem a leghizelgőbb.:D szóval elkényesztetett nemvagyok.

az önteltről pedig nekem anyi jut eszembe hogy csak magammal foglalkozom,és másokat pedig lenézek,és kevesebbnek tartok mint magamat. ami az én esetemben megintcsak nem igaz,mert az osztályban a dundibb lányokat is én szoktam biztatni,hogy legyen önbizalmuk,mig a többi lány akik aztmondják SAJÁT MAGUKRA hogy csunyák,jol kibeszélik és körberöhögik a másikat

2011. aug. 23. 18:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az sose baj ha szépnek tartod magad és van önbizalmad :DD

De itt ahányszor leírtad azt hogy "szép vagyok"...az sok.tényleg elgondolkoztam a kérdésen :/ Sztem kicsit az az vagy,bocsi :$ Az oké,hogy szépnek tartod magad meg van önbizalmad,de társaságban ne nagyon hangoztasd mert télleg "beképzelt tizenéves p*csa" hatást kelt :$

2011. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem szoktam hangoztatni. csak néha tükör előtt..:D
2011. aug. 23. 19:02
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem vagy beképzelt! Mások is ugyanúgy gondolják hogy szépek, csak nem mondják ki! Nekem is megfordult már a fejemben, hogy ugyan miért rakják fel facebookra azokat a képeket, ha tényleg olyan rondának látják magukat rajta?!


Annyit viszont tanácsolok, hogy annyira ne mondogasd mások előtt, hogy szépnek találod magad. Ez van, mai világban ez nem menő.:/

Amúgy én is lány vagyok és 14 éves, szóval teljesen megértelek :D

2011. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépen fel vagyok öltözve és kivagyok sminkelve,és jól áll a hajam ,akkor én néha én is kimondom magamban:szép vagyok!

nincs ezzel semmi baj :)

2011. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nincs semmi baj azzal, amit leírtál, csak most vedd szépen elő a nyelvtant, fogd meg az összeset könyvet, tedd ki egymás mellé az asztalra. Hajolj feléjük, majd mondjad: SZÉP VAGY! Ezekután olvasd át mindegyiket nagyon alaposan.
2011. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi gond, én is így érzem, hogy szép vagyok, csak nem hangoztatom. Biztos szép vagy, főleg, ha mások is mondják rád, nem vagy beképzelt, csak van önbizalmad, és az jó dolog.

Ha szereted, és elfogadod magad, boldog vagy a testedben, akkor tényleg szép vagy, és az meg is látszik.

A közösségi oldalon való irogálást én sem szeretem, de sem a saját magát rondának, vagy akár szépnek kikiálltó írásokat. Szóval nem vagy beképzelt, de tényleg ne mondogasd a tükör elött, vagy max. a szobádban, úgy hogy más ne hallja!!!!:)

2011. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!