Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves fiúnak túl komoly/beké...

17 éves fiúnak túl komoly/beképzelt ez a viselet?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit komolyabb viseletet magamnak, nem azért, mert beképzelt vagyok vagy valami, csak meguntam ezt az átlagos öltözékeket. Bárhova nézek, mindenhol fecskefarkú, rózsaszín pólós fiúkat látok, egyáltalán nem zavar, valakinek ez a jó, valakinek meg az, de én úgy érzem, mintha kicsit kinőttem volna már, vagy meguntam. Eddig farmert és inget/pólót hordtam, de már eléggé unom.


Nos erről az öltözékről mi a véleményetek:


A hajam az mindig hátrazselézett, olyan mint Leonardo Dicaprio-nak szokott lenni.


Ingnek ilyen fekete inget vettem (már megvan): [link]


Nadrág és cipő: [link]


A cipő az kb. ilyen, a nadrág az teljesen fekete.


Mit gondolnátok, ha meglátnák egy fiatal srácot egy ilyen öltözékben?:D Egyszerűen ez a viselet tetszik már régóta, csak fiatal voltam hozzá. Anyám azt mondja, nem kéne így öltözködnöm, mert az ilyen öltözékek a jól kiérdemelt irodai dolgozóknak, vagy igazgatóknak való :D


2010. júl. 9. 19:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Hát úgy hétköznapokra tényleg elég furcsa, meg szerintem mivel nem kötelező ilyet hordanod, szerintem ne hordj, mert nagyon meleged lesz nyáron, vagy nem?

De amúgy ha nem zavar, hogy meleg van, és hogy mások nem ilyen cuccokban járnak, akkor végül is egy próbát megér. Aztán majd ha furcsán néznek rád az emberek... :)

2010. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

én egy ilyen fiút meglátnék elpirulnék , az öltözék olyan érett és értelmes ,nem nyálas kis rózsaszín(rózsaszín pólós pasi nem férfi szerintem...)

Öltözz így nyugodtan , nagyon szép :)

15L

2010. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
49%
Ja amúgy ha meglátnálak így az utcán valószínű azt hinném, hogy temetésre mész... vagy esetleg valami ünnepségre, de oda meg ált. fehér ing. :D
2010. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
az egyik legjobb lenne :D amúgy én is feketében járok mindig , nyáron is ,és nem olyan hu de meleg, túl lehet élni :)
2010. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

19:32vagyok

ja, meg ha neked ez tetszik akkor ezt használd, más véleménye nem számít ,a lényeg, hogy önmagad legyél és szeresd ami rajtad van :)

2010. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
nekem alapból a hátrazselézett leonardo dicaprio haj eléggé visszataszító, az öltözék az jó, de olyan komoly üzletemberes tehát nem mindennapi viseletre van. de ha neked ez tetszik akkor már véleménye ne akadályozzon meg abban amit szeretnél
2010. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%
Minden embernek meg kell tanulnia a saját korához megfelelően öltözködni! Ne haragudj, de szerintem nevetségesen nézhetsz ki!
2010. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Hetkoznapokon ne mar... inkabb ing farmerral, nekem legalabbis ez jon be. Az elegans nadragotes cipot hagyd meg kulonleges alkalmakra.
2010. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Hát, én ebbe érzem jól magam, a farmer-póló egyszerűen taszít már, mindenkin az van szinte.
2010. júl. 9. 20:07
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
Akkor érezd jól magad úgy, hogy mindenki más egy kis taknyosnak fog nézni, aki próbál felnőttnek kinézni csak nem megy neki...:)
2010. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!