Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű sminkek illenek...

Milyen színű sminkek illenek haj/szemszín alapján?

Figyelt kérdés

Fekete hajam van. De általában kékesfeketére festem be.

A szemöldököm szintén fekete, illetve annyira sötétbarna a szemem, hogy messziről az is olyan mintha fekete lenne, de közelről se épp világos.


Milyen színű szemhéjpúder illetve szemceruza, rúzs illik hozzám? átlagos a bőröm színe. Nem vagyok hófehér, de barna sem.


2011. aug. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2011. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lila, fekete, ezekből is a füstös szemek irtó dögösen állnának neked. Barna, illetve bézs árnyalatok, ha diszkrétebbet szeretnél. Szempillákat erősen hangsúlyozd, feketével húzd ki nagyon vékonyan a szemed (én szemcerkával szoktam, nekem az Alverde és a NYC vált be, szempillaspirálból is) alul és felül "belül", tudod nem a bőrön, hanem a nyálkahártyán.

Rúzs: ha füstös-dögös szemeket csinálsz, akkor: ha feketével dolgozol a bőrszínedhez passzoló vörös, piros rúzst tudom elképzelni (valami szép erős, vibráló színt), ha lilával, akkor inkább rózsaszínes árnyalatút és kissé visszafogottabbat. Ha barna, bézs, stb. szolidabb színekkel, akkor pedig egy átlátszó natúr szájfényt.

2011. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia :-)


Keress rá google-ban a 'tél típusú nő' sminkekre, ott találsz hozzád illő színeket.

2011. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az a baj a rúzzsal, hogy vagy én vagyok béna rúzsozásban, vagy a szám színe furcsa, de egy rúzs sem állt még jól. Ugye belül nem rúzsozom ki, és amikor beszélek elüt a rúzsozott és nem rúzsos rész meg virít :(

2011. aug. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!