Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kozmetikusnal nem tesznek be...

Kozmetikusnal nem tesznek be szemoldok piercinget?

Figyelt kérdés

szuloi beleegyezes nelkul

16/L


2009. ápr. 19. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Piercinget nem tehet be kozmetikus hacsaknem van külön képesítése ehhez is. Én a helyedben nem akarnék szülői beleegyezés nélkül ilyet. Meg fogod bánni.
2009. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szemöldöködbe ne rakass mert meg fogod bánni,nekem is volt,sminkelésnél hátrány,és mindig begyulladt,a helye még mindig megvan.én is piercing párti vagyok,csak szemöldökbe pont nem jó.
2009. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem van a szemöldökömbe piercing kb. 3éve már. Kozmetikus rakta be és nem kértek semmiféle szülői engedélyt. Nekem nem gyulladt be soha még és nagyon tetszik még mindig. Nem bántam meg.
2009. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mostmar en is berakattam :D

nekem nagyon tetszik :D

es nem hiszem, hogyha megbanom

azert nagyon koszi a valaszokat :)

2009. ápr. 19. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!