Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zselés műköröm magától...

A zselés műköröm magától lejön vagy a körmös szedi le?

Figyelt kérdés
Ma 4 hete csináltattam meg a körmömet,és már eléggé le van nőve és nem olyan szép.Megpróbáltam leszedni (nagyon fájt) mert már kezd idegesíteni de egyáltalán nem akar lejönni...
2011. szept. 9. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 2 hete csináltattam az elsőt, de sajna már most van egy fél centis lenövésem kb. Jövő héten megyek pénteken, nekem azt mondta, hogy le fogja reszelni.

Semmiképp se te szedd le, nekem az egyik letört és borzasztóan fájt, ráadásul 1 centi is lejött a körmömből.. :S

2011. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Húú az tényleg nem lehetett kellemes :S akkor nem feszegetem...
2011. szept. 9. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem értelek,hogy minek kellett neked műköröm,ha 4 hét után le akarod szedni??!! Előbb kellett volna gondolkozni,hogy akarod vagy nem! A műkörmöt havonta tölteni kell! Nem tudtad? Menj vissza a körmöshöz,de előtte döntsd el,hogy leszedeted vagy tölteted! Te nem tudod szakszerűen leszedni!

egy körmös

2011. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy ideje csináltatok már magamnak és nyáron mikor külföldre mentem dolgozni egy hónapot azelőtt is feltöltettem. Nos mint utólag kiderült mosogatásra kellettem pincérkedés helyett szóval jól megszívtam. Két hét után a a 8 óra mosogatás végett fellevegősödött zselés körmöt olyan szakszerűen leszedtem hogy csak na :D De ez spéci helyzet. Magad azért ne állj neki... Viszont a manikűrös pénzt fog kérni azért is hogy leszedje.
2011. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 16:17 alkalomra csináltattam meg a körmömet,mert esküvőre mentem.ha nem tudd a dolgoknak a hátterét akkor ne okoskodj!



Köszöm a válaszokat.

2011. szept. 11. 10:20
 6/10 A kérdező kommentje:
16:47 boccs.
2011. szept. 11. 10:21
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
1 alkalomra meg végképp fölösleges volt a műköröm!
2011. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megint az "okoskodó" vagyok. Persze hogy le tudod szedni otthon is. Le kell reszelni.
2011. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt áruld már el nekem h miért volt fölösleges??? ha nekem egy alkalomra kellet akkor egy alkalomra kellett és kész.Eladóak dolgozom és ott a főnökök amúgy sem nézik jó szemmel és sokat kell pakolni és hamar tönkremegy... ott tört le belőle egy darabés azért is akarom leszedetni.
2011. szept. 11. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Azért fölösleges,mert a műköröm alatt a saját körmöd elvékonyodik,mivelhogy egy réteget le kell reszelni belőle,úgy megy rá az anyag,aztán most le akarod szedni,megint csak reszeléssel lehetséges,igy biztos,hogy megint sérülni fog a saját körmöd. Mennyi idő,mig lenő ez az elvékonyodott rész? Sok.
2011. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!