Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon kislányos a vattacukor-...

Nagyon kislányos a vattacukor-illatú parfüm?

Figyelt kérdés

Szerintetek túlságosan is tizenéveseknek való? Egy huszonévesen milyen lenne?

És ajánlanátok tartósabb fajtákat? Előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 11. 09:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem sose törődj azzal, hogy illik-e hozzád MÁSOK SZERINT. Ha neked tetszik, ha vattacukor illatúan érzed jól magad, akkor csak használd bátran.
2011. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :) De annyi mindenkinek van ilyen illatú parfümje. Én biztosan más illatút választanék.
2011. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Pink Sugar-t használom. Szerintem nem kislányos, nagyon finom illata van :3 és 17 vagyok. Sokkal jobb szerintem, mint a sok öregasszonyos pacsuli/légfrissítő szagú lötty...
2011. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kislányos. :D Én is úgy kipróbálnám.... :)

17/L

2011. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem kislányos, hanem inkább közönséges.
2011. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pink Sugar. Nem hinném, hogy annyira kislányos lenne. Huszonéveseken is érzem sokszor.

Emellett DKNY Delicious Candy Apples Sweet Strawberry. Ez is édes illat.

2011. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem star nature van! nem tartós de jó illata van! anyám 42 éves és ő is használja! szerintem nyugodtan használd!
2012. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!