Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok valami jó minőségű...

Ajánlanátok valami jó minőségű szemceruzát vagy tust?

Figyelt kérdés
Ami lehetőleg nem is túl drága. A szemem alját szeretném kihúzni vele (belül) és úgy, hogy lehetőleg jó tartós legyen, ne nagyon kenődjön el. Vettem egyszer egy tust amit imádtam (Bourjois márkájú volt) viszont nagyon drága, 3500 ft és csak pár hónapig fogott. Ha valaki tud valami jól bevált márkát mondani vagy linkelni ami nem is túl drága,azt megköszönném. :)
2010. dec. 5. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem az essence márka bevált. a szemceruzájuk nem az igazi, mert nagyon fekete, nagyon vastagon fog és nagyon puha, ennélfogva maszatolódik is. de a tusaik jók sztem.
2010. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tus,amit imádok: [link] nem tudom mennyi,de tuti 1000 alatt van(:
2010. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem essence (long lasting) van. Ez egy kicsavarható szemceruza (úgy működik mint egy rúzs). Én imádom, a szemem alját húzom ki vele, és nagyon tartós. Egyszer nagyon beütöttem valamim és patakokban folyt a könnyem, de a sminkem nem mosódott el. A használatáról annyit, hogy érdemes többször áthúzni a szemeden, hogy tartós legyen.
2010. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem miss sporty sima hegyezős szemceruzám van és nem kenődik el, a kicsavarósat nem szerettem, mert az nekem túl puha volt. Azt hiszem 1000ft alatt van az ára, és 2-3 hónapig bírja.
2010. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is az essence long lastingot javaslom.Nekem nagyon bejött. Tusból pedig az Oriflame very me-t. Nagyon könnyű használni, és tartós is.
2010. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az avonnak van egy tökjó gél állagú ceruzája, super shock. mindig is utáltam az avont, meg ahogy csinálja, de ez a cerka sztem nagyon jó.
2010. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem sima hegyezős miss sporty-m van, amúgy sem kenem vastagra a szemem, minden nap használom, de általában kibír 3-4 hónapot is ( ha közben nem vesztem el valamerre, mint általában.. )
2010. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!