Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj, ha műkörmöt raknak?

Fáj, ha műkörmöt raknak?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves vagyok,és szeretnék műkörmöket rakni.De nem olyan nagyon hosszúakat,amiben alig tudok valamit megfogni,hanem kb. ilyet:

[link]


2011. szept. 15. 14:11
 1/9 anonim válasza:
90%
állítólag rosszabb mint a végbéltükrözés
2011. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem


bár nekem az UV fény alatt kicsit fájt ,mert nem szólt a csaj h vegyem ki alóla:DD Nem figyelt oda rám..



de amúgy nem fáj:)

2011. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: köszi :).
2011. szept. 15. 14:24
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és 2. válaszoló: Az sem fáj,mikor újra kell tölteni vagy mit szoktak csinálni?Mindenhol azt olvastam,hogy 1-2 hónap múlva vissza kell menni,hogy feltöltsék.
2011. szept. 15. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért fájna? :) Csak akkor éghet a lámpa alatt, ha a körmös túl sok zselét rak rá, illetve reszelésnél fájhat, ha a körmös csaj béna..Normál esetben nem fáj:)
2011. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én azt hallottam, hogy amikor letörik vagy lejön a körmödról az nagyon-nagyon fáj!
2011. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fáj, de én most vetettem le végleg.

Ha normális jó minőségű a körmöd, jól tönkre fogod vele teteni.

Én utálom a mű dolgokat, de felrakattam mert nagyon rossz minőségű gyenge a saját körmöm. Nagyon szép volt, és tudtam benne mindent csinálni, nem töredezett le. Ami viszont igaz.

Mehetsz 4 hetente 5000.-ért rakathatod újra meg újra.

Nekem az egyik legjobb körmös rakta, mégis elvékonyodott, besárgult alatta.Most mikor leszedte mert az ujjam végén elkezdett lehámlani a bőr, elájultam olyan ronda volt a saját körmöm. Tudom, hogy sokan most elkezdik írkálni, hogy nekik évek óta fenn van stb. Ha leszedetnék vsz. az is jól néz ki alatta. Nagyon szép lakkokat lehet kapni nem próbáltad magadnak kifesteni?

2011. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fáj, de a zselé égethet a lámpa alatt(a kötési folyamat miatt) ilyenkor ki kell venni a lámpából, és szórt fénybe helyezni, ha elmúlt a fájdalom, visszatenni.

15 évesen egyébként nem biztos, h vállalnak, bár ez emberfüggő, van akinek annyira kell a pénz, h fiatalabbakat is elvállal. A körmöt nem gyengíti meg, csak ha a körmös ész nélkül reszel bolyhozás helyett. Évek óta először nincs műkörmöm, és semmi baja.

Egy műkörmös.

2011. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

azért vékonyodott el a körmöd, mert sokat volt ugyebár reszelve:):):) de ha lenött teljesen, már egész jó állapotban lesz...nekem is évekig volt mükörmöm...nem sárgult be...vékonyabb lett és hajlékony...de ahogy lenőtt sokkal jobb lett:):):)


amúgy kedves kérdező, nem fáj:)


23L

2011. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!