Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaz az, hogy egy idő után,...

Igaz az, hogy egy idő után, ha műkörmöt raksz sárgulni kezd a körmöd a műköröm alatt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sárgult be, de papírvékonnyá silányult.
2011. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és mióta van műkörmöd?
2011. szept. 15. 18:40
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem sárgult, de tényleg papírvékony lesz. bár nekem még most is van zselés körmöm, már több mint fél éve. de hát értelemszerű, hogy a folyamatos csiszolás, reszelés elvékonyítja a saját körmöt is:(
2011. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igaz. Pedig nekem egy menő körmös rakta, mielőtt a másik körmösök fikáznák.

Elvékonyodott az amúgy is vékony körmöm,az eleje lesárgult, és kihajlott. Mikor leszedettem akkor döbbentem meg milyen ronda lett. Az ujjbegyeknél elöl elkezdett lejönni a bőr ezért szedettem le.

2011. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem sárgult be a körmöm alatta. 5 éve van, egyszer "pihentettem" 3 hónapot. Sokakkal ellentétben a zselé az én körmömet iszonyatosan megerősítette.
2011. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs, kb fél évig volt. Amíg volt, nagyon szép volt, de egy élet kevés ahhoz, hogy teljesen rendbe jöjjön.
2011. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Ha besárgul, az annak a jele, h gombás lett...vagy a színes anyag befogta, mert túl vékony volt az alapréteg. Meggyengülni akkor szokott, mikor a körmös nem szakszerűen bolyhoz, hanem reszeli a köröm felületét.

Egy műkörmös

2011. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett gombás, mivel bőrgyógyász a legjobb barátnőm csak jobban tudja.

És mint írtam oktató a körmösöm és versenyeken vesz rész. Már vártam az okoskodó konkurencia válaszát.

Ha józan ésszel átgondoljuk egy mű dolgot teszünk egy biológiai felületre aminek lezárjuk a természetes folyamatait.

Kedves műkörmös nem kell bekapni ettől, hogy itt néhányan azt írjuk, hogy nem jó felrakatni. Ettől még megmarad a klientúrád.

Én is rakatnám ha bírná a körmöm. Még ezt az egy mű dolgot el is viselném magamon, mert valóban szép volt.

2011. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Még jó, hogy én okoskodok, mikor én tanultam, Te pedig nem...és ha figyelmesen olvastad volna a válaszom, ott volt, hogy a színe anyag is befoghatta...tanárok között pedig elég sok a rossz...tapasztaltam.
2011. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez röhej. Többet tudsz a neves, oktató, versenyekre járó körmösömnél. És a bőrgyógyász muteromnál is. Egy kicsit el vagy szállva magadtól.
2011. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!