Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirálokat...

Milyen szempillaspirálokat ajánlotok? Nektek melyik vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Olcsóbbak közül az Essence spirálok nagyon jók, a drágábbak közül az én kedvencem a Diorshow.
2011. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Diorshow nekem is nagyon tetszik, de most hétköznapra keresek spirált, ilyen Dior-árfekvésű spirálokat meg csak alkalmakra használok. Az Essence-ek közül melyik jó? Mert nekem is volt egy, de nem volt valami nagy szám, viszont többről is jókat mondanak. Amúgy köszi.
2011. szept. 21. 16:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én a hétköznapokon is szeretem, ha dúsak és hosszúak a pilláim, csak nem veszek hétköznapra túl drágát, szóval max. 4000-et adnék ki érte.
2011. szept. 21. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Az Essence-től a Multi Action (rózsaszín) nagyon jó. :D

Már jóideje azt használom. Most vettem egy Astor Big and Beautiful-t, ez mondjuk drágább kicsivel (2800-3000Ft).

Még nem próbáltam, mert még nem fogyott ki teljesen az Essence. De remélem, ez is be fog vállni. :)

2011. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem rég vettem Maxfactor False Lash Effect Fusiont, és nagyon jó! Féláron volt a Rossmannban 2250 Ft, de sajna már megint 4500. Eddig messze ez a legjobb, amit próbáltam. Van Essence Multi Action False Lashes-em, meg most fogyott ki a Maybelline Great Lash, amit kb. 7 éve használtam. Ezekkel is jól meg lehet csinálni, csak elég sokáig tart. A Maxfactor nagyon gyors, és jobban szétválasztja a pillákat. Akkora szempillákat csinál nekem, hogy felér a szemöldökömig. XD
2011. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Max Factorra én is gondoltam. Van amúgy 50%-os kuponom (glamour-kupon) a DM-be, szóval fél áron lesz nekem is. :) Amúgy köszi mindenkinek. :)
2011. szept. 21. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ASTOR-t használok, Volume Diva Black Velvet.

Nekem eddig ez a legjobb. Legalábbis számomra, mert ez nem ragad, nem csomósodik, gyönyörű pillákat csinál, tényleg szépen íveli és dús lesz ráadásul nem is olyan drága... 2000 ft. A Maxfactor Masterpiece MAX sem rossz, sőt .. csak egy hibája van, hogy kb 5000 ft. (Persze akkor hiba csak, ha nem akarsz rá sokat költeni.) Manhattan Ultimate Long&Curl is jól szétválasztja a pillákat és az Astor-ral együtt ez is természetes és szép pillákat csinál ...Remélem megtalálod a neked legjobbat. :)

2011. szept. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most a Max Factor és az Astor között vacilálok. :D Szerintem Max Factor lesz, mert most van kedvezményes kuponom. Ha kifogy és nem lesz kuponom, akkor kipróbálom az Astort, mert kíváncsi vagyok.
2011. szept. 22. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!