Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz ha kamu Louis...

Nagyon gáz ha kamu Louis Vuitton táskám van?

Figyelt kérdés
15 ezer volt... tudtam h nem eredeti de nagyon annak tűnt.
2011. szept. 23. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lgtöbb embernek aki itthon azzal mászkál hamis:D Kb minden ismerősöm hazajött valami hiteles hamisítvánnyal Egyiptomból, csak ők pont inkább Chanellel.
2011. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz én is szeretnék, te hol vetted?
2011. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

DE:DDDD

amúgy tényleg

2011. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem gáz. Én pl direkt nem veszek ilyen hamisított cuccokat meg úgy általában márkás cuccokat. Meg pl ha eredeti is lenne, akkor is azt hinnék hamis, mert itthon tényleg 99%-ban hamisat hordanak az emberek.

Bírom mikor Dolce&Gabbana feliratok virítanak a kínaiban vett cuccokon.

2011. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
nekem nagyon tetszenek,de akkor sem vennék ha eredeti lenne,mert mindenki azt hinné,hogy gagyi,szerintem nagyon égő,és 15E-t kiadni egy gagyiért kvára nem éri meg...akkor inkább veszek egy kevésbé márkás de eredeti táskát annyi pénzért...
2011. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Elég szánalmas, minek akarod majmolni a gazdagokat, amikor nyikvánvalóan nem vagy az. Egyébként a ruhádról, cipődről, ékszereidről úgyis látszik, hogy megengedhetsz-e magadnak 2-300000 ft-os táskát, vagy kínai piacos gagyira "vered magad"
2011. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
29%
Hát, gáz. Nem gondoltad, hogy egy 15 ezres táska kamu? Ezek a táskák 300-400 ezerbe kerülnek. Amúgy igen, addig, amíg nem egy BMW cabrioból szállsz ki, úgyis mindenki tudja, hogy kamu.
2011. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Ha igazi van, az azt jelenti, hogy gazdag vagy és hülye. Ha kamut hordasz magaddal, az ugyan látszik, hogy nem vagy gazdag, de attól még hülye maradsz.


Épp a napokban láttam valakinél egy megkopott, kissé lepattant kamu Louis Vuittont. Szánalmas volt és röhögvényes.

Majomság bármennyit is kiadni valamiért, ami egyébként randa és fantáziátlan. Persze addig gyártják, nyilván, amíg vannak majmok.

2011. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

07:04

Kissé savanyú a szőlő, ugye? Mitől is hülye az, aki megengedheti magának az eredeti L.V. táskát? Csak mert neked nem tetszik? De ki vagy te, híres stylist? Vagy inkább csak egy rosszindulatú tinilány..?

2011. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

15 ezer egy noname kamutáskáért drága. Akkor már inkább valami kisebb márka eredeti táskáját vettem volna meg annyiért.

Ha eredetinek látszik és nem kínais, ízléstelen ruhákkal veszed fel, akkor nem gáz.

Az a gáz, amikor valaki fogja a kamu LV táskáját, felveszi az Adabas cipőjét meg a Chianchang girl feliratú felsőjét, vesz hozzá egy piros macinadrágot és akkor hű de menő.

2011. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!