Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miből látszik, hogy egy Louis...

Miből látszik, hogy egy Louis Vuitton táska igazi vagy másolat?

Figyelt kérdés
Nekem nincs, nem is kéne se az igazi, se az utánzat. Csak rengeteget látok belőle az utcán, buszon stb. Először azt hittem, hogy amin rajta van a LV logó az igazi, aminek meg csak a mintája hasonló, az utánzat. De annyi csajnál látom, hogy kicsi nehéz elhinni, hogy ennyi mindenkinek telik rá. De akkor miből is állapíthatom meg?
2011. szept. 6. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

25 alatti csajnál látod, akin converse, mayo chix, new yorker és hasonló tömeggyártményú vacakság van, azt a piacon vette 5ezerért vagy annyiért se.

Ha egy érettebb, jól szituált nőn, vagy el elkényeztetett kicsajon látod, akinél találsz iphone-t, egy magasabb lategóriájó merdzsóvól, bmw-ből, stb. száll ki és nem a metrón látod, mellette gucci cuccokat hord, akkor igazi.

Amúgy beírod goggle-be, ír még egy pár dolgot, de szerintem futólag nincs lehetőséged megnézni a belsejét, a varrást, a mintát minden oldalról. :D Az én módszerem egyszerűbb és eddig elég megbízható. XD

2011. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez tetszik, és milyen igaz :D köszi, akkor szerintem fogadni mernék, hogy még egy darab igazit se láttam XD
2011. szept. 6. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Azért az elsőnek sem mindig van igaza. Rajtam abszolút nem látszik hogy van pénzem, mégis Louis Vuittont fogok venni mert baromira tetszik, és iszonyat gáznak tartom ha valaki hamis márkával mászkál, inkább költök rá. :D
2011. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

A varrás az eredetin sosem megy át a logo-kon, míg a kamutáskákon simán kettévágja bármelyik mintát a varrás. Ez az egyik jel. Többet nem tudok :)

De tény, ha buszon látod egy kiscsajon, akkor nem hiszem hogy kétszáz ezres táskával mászkál ...

Szerény véleményem szerint rondák, legalábbis a szokásos krémszín alapon húszféle színű logo, háát....se nem kifinomult, se nem elegáns. De vannak szép darabok cirka fél millióért. De azokat nem látjuk sem bkv-n, sem suliban :)

2011. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
1.nek egyáltalán nincs igaza..
2011. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez segíthet: [link]
2011. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utóbbi link tök hasznos
2011. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!