Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz ha kamu Louis...

Nagyon gáz ha kamu Louis Vuitton táskám van?

Figyelt kérdés
15 ezer volt... tudtam h nem eredeti de nagyon annak tűnt.
2011. szept. 23. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Azt a pénzt simán elkölthetted volna egy kevésbé nagy márkára is, és az legalább eredeti, és nem ilyen gagyi sz@r...Nagyon tetszik a LV, de hamistványért egy forintot sem adnék...
2011. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

10:31 A tini kortól már igencsak messze járok, úgyhogy kapufa, nem mellékesen azzal is tisztában vagyok, hogy Marc Jacobs "védőszárnyai" alól kerültek már ki jócskán fantáziadúsabb darabok is.


Valamit megvenni 15 ezerért, csak azért, mert "olyan, mintha", nem más, mint műmájerség. Ennyi pénzből zoknit vegyen magának, ne státuszszimbólumot.

Az meg, hogy tetszik-e vagy sem, valóban ízlés dolga, de ha már a felső tízezernél maradunk, messze igényesebb darabokat lelhetsz, csak nem a pesti plázák tempójában kellene keresgélni.

2011. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit oltjátok már ennyien?? Ha neki tetszik, és nincs pénze eredetire, akkor miért ne lehetne neki? Szerintem ha neked tetszik, akkor nyugodtan hord.
2012. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem bőrdíszműves vagy minőségellenőr az illető, nem szúrja ki.


Ki a f*szt zavarja amúgy; ez a képmutatás hihetetlen! Az arcok 90 %-a leszólja azt is, akinek hamis van - hülye proli - meg azt is, akinek eredeti van - kitartott k*rva.

2012. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
UTOLSÓ, OTT A PONT.
2012. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!