Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercingek terén lenne szükség...

Piercingek terén lenne szükségem egy kis segítségre! Az orr piercing behelyezésénél érezhető nagyobb fájdalom vagy a Monroe-piercing behelyezésénél?

Figyelt kérdés

Már van egy köldök piercingem amire anno 1 teljes évig vártam, hogy végre megcsináltathassam! :-) Mai napig nagyon szeretem, már 3 éve megvan és olyan hű de nagy gondom sosem volt vele és hála a jégzselének és a lydocainnak szinte csak egy pici fájdalmat éreztem!

Most szeretnék még egy piercinget. A Monroe és az orrpiercing között dilemmázok. Mindkettő nagyon tetszik viszont nem tudom, hogy melyikkel van több gond, melyiknek fájdalmasabb a behelyezése? Én személy szerint azt választanám amelyik kevesebb fájdalommal jár.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 26. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyformán fájdalmas...azaz egyáltalán nem fáj ha jó helyen csináltatod. Viszont inkább orrodba tetess az nem teszi tönkre a fogaidat, meg jobban is néz ki.
2009. ápr. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orr piercingem van és egyáltalán nem fájt és érzéstelenítés nelkül csinálták :D
2009. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az orr pc szerintem egyáltalán nem vészes!Kicsit fáj,amikor átlövik,aztán utána ég egy kicsit és ennyi!Kenegetni kell pár napig,aztán ha tisztán tartod,akkor nem lesz vele semmi baj!

Ha azt akarod,hogy minél kevésbé fájjon,akkor szerintem lövesd és ne szúrasd,mert én lövettem és így alig éreztem fájdalmat!

A monroe pc nagyon fájdalmas,ez az egyik legfájdalmasabb pc!

És ha még adhatok egy plusz tanácsot,akkor szerintem elsőnek orvosi fémet tegyél bele,aztán ha nem vagy érzékeny az ezüstre,akkor gyógyulás után kicserélheted akármire!


Itt egy vidi a monroe pc behelyezéséről!Csak a csaj arcát nézd és döntsd el,hogy mennyire lehet fájdalmas...!:S

Szerintem nagyon:


http://www.youtube.com/watch?v=hcI9487pL2M


Sok sikert a pc-hez!

Üdv!

2009. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van mindketto. Annyi a kulonbseg, hogy az orrodban egy kicsit megerzed a szurast, a szadban viszont nem (felteve, hogy normalis helyen csinaltatod es erzestelenitik).
2009. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem monroe piercingem van. ma 12 napos. nekem még mindig gennyedzik,fájdalmat szúrásnál nem éreztem,viszont miután kiment az érzéstelenítő hatása picit nyilalt. nem vészes:)
2009. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tegnap voltam a barátnőmmel, én monroe-t csináltattam, ő pedig orrba.. nekem nemfájt mert elérzéstelenítették. de neki nem tudták és nem akarták az orrába belefújni így neki csak kívülről tudták fagyasztóspray-vel. sokat szenvedett.:S mert a tűt ahogy betették utána elfordították hogy ki tudják valahogy vezetni.:S elég durva, és fájt neki nagyon.:S szal sztem jobb a monroe, nekem nagyon tetszik. 14/L
2009. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!