Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13-14-15 éves lányok, nektek...

13-14-15 éves lányok, nektek mennyi smink cuccotok van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mennyi és milyen sminktermékeitek vannak csajok? Hogy sminkeltek a hétköznapokon és eseményekre? Valamint milyen arcápolási termékeitek vannak?

Köszi a válaszokat előre is ^^

14/L


2011. szept. 25. 13:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%

nagyon sok kencém van:)

fekete szemhéj festék, tus,alapozó,púder,szájfények, labellok töménytelen mennyiségbe:D, szempilla spirálok,szemcerkák,parfümök,körömlakkok,testápolók,arctisztítók,tonikok... :D

Hétköznapokon pedig egy nagyon picike alapozót viszek a problémás területre( télleg nagyon kevés..:)) fekete tus, fekete spirál alul-felül, alsó szemhéjamnál egy pici fekete csíkot húzok és ennyi:) parfüm, testápolók pedig mindennapos!:D

15/L

2011. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
14 évesen még ne sminkeld magad szerintem, bocs. Arcápolásra tonikot használj...
2011. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egy 13-14 éves kislánynak felesleges sminkelni, max egy alapozó, ha pattanásos.
2011. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%

van 3 tükrös szemhéjpúderem amiben 12 szín van.

van egy essence 4 ágyasom is meg egy egy ágyas szürke szemhéjpúderem. Van egy 3 szintes sminkes doboz. Abban van egy sornyi rúzs a másik szinten púderek a harmadikon meg szemhéjpúder. Van még kétfajta pirosítóm. Külön egy rúzs és egy szájfény. Szempillaspirál, szemceruza, korrektor.

Átlagos smink: a szemem tetején a szempilláknál fekete szemhéjpúderrel kihúzom egy ecsettel. alul szürkéskék szemhéjfestékkel kihúzom. Majd végül a szemöldököm alatt fél centivel valamilyen színt elkenek az ujjammal. Ennyi:)

14/L

2011. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%

Szia! Én most mentem középsuliba, eddig nem is festettem magam, csak most kezdtem el. Anyukám pár smink cuccosát használom na meg nekem is van 1-2 darab: ) Suliba sem szoktam erősen sminkelni. Egy nagyon pici alapozót teszek a szemem alá mivel eléggé karikás a szemem, 1 kis korrektort, nagyon halványan kihúzom a a szemem fekete szemceruzával, egy halvány rózsaszínes árnyalatú szemhéjpúdert, szempillaspirált és nagyon néha egy kis szájfényt:) szerintem ez még bőven elég középsuliba:) Ha megyek valamilyen eseményre akkor kicsit erősebben sminkelek és barnás szemhéjpúdert használok és vastagon húzom ki a szemem.:) remélem tudtam segíteni.

14/L

2011. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

jaj kimaradt az arcápolás:D

Garnier natural arclemosóm van. Majd áttörlöm az arcom clean and clear black head-al

2011. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

Egy évvel idősebb vagyok az írt korhatárnál, de azért írok:D

Szempillaspirál: legalább 5 db, ez a kedvenc sminkem;

Szájfény: 3-5 körül

Rúzs: 10-13 db

Szemhéjpúder: kb 15 db

Szemhéjtus: 2 db

Szemceruza: 5 körül

Alapozó: 1 db

Púder: 2 db

Korrektor: 2 db

Hétköznapokon alapozó, púder, szempillaspirál, gyakran tus(barna), nagyon ritkán szájfény.

Eseményekre ugyanez, plusz szemhéjpúder.

Arcápolási termék: tonik, arcradír, pakolás, hidratáló.

16/L

2011. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

halika:D

15L vagyok

van egy 100 színes sminkpalettám, kis méretű színekkel, ebből ritkán használok, ink. alkalmakra :)

van tekerős fekete szemcerkám, nem alapozom magam, néha halvány rózsaszín pirosítót használok, van szempillasp. is

szájfények, egy labello és kb ennyi :)

suliba van hogy smink nélkül megyek, néha felül-alul vékonyan kihúzom fekete szemcerkával a szemem, vagy fölül vékonyan és a szélén felhúzom, vagy csak szempillaspirál néha vmi csillámos szemhéjfesték, de mint irtam van hogy semmit sem rakok magamra, vagy csak pirosítót, ahogy kedvem szottyan ;)

2011. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam sminkelni csak szempillaspirált használok meg szájfényt,szempillaspirálból van vagy 4 ,szájfényből meg vagy 6-7 darab kb. meg van egy pár szemceruzám,de azokat nem használom,és hétköznapokra meg csak szájfényt meg szempillaspirált használok oszt cső :D

15l

2011. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Kettő szempillaspirál, és egy barna szemceruza. Ennyi elég is nekem :).
2011. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!