Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Felönthetem pár csepp vízzel...

Felönthetem pár csepp vízzel a tusomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nagyon jó csillámos szemhéjtusom, és az alján még van elég sok, de odáig nem ár el az ecset :( Ha teszek bele pár csepp vizet, az tönkreteszi? Nem tudom, hogy honnan van, mert még jó pár éve vettük. :(
2011. szept. 25. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, ha felrázod a vízzel pár alkalommal még tudod használni, de csodára ne számíts azért mert már régi. Az enyém is régi volt, már kidobtam, de hát csillámos tust nem mindennap használ az ember, persze hogy sokáig ott lapul a fiókban.
2011. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A víz kiszárítja majd.

Amúgy külön bárhol vehetsz csillámport amit belerakhatsz egyszerű tusokba. A csillámosat így csinálják. Te is meg tudod oldani.

2011. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tényleg? Ez tök jó! És hol tudnék venni egyszerű, átlátszó tust?
2011. szept. 26. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!