Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sürgős! Szombaton Londonban...

Sürgős! Szombaton Londonban akarunk aludni, de nincsenek barátnőmnek papírjai. Ez gond lehet szobafoglalásnál?

Figyelt kérdés

Itt lakok Angliában és barátnőimmel szombaton Londonban egy diákszállón akarunk aludni, hogy ne kelljen hazajönni, találtunk is jó hosteleket, de az egyik barátnőmnek nincs semmilyen papírja. Mikor kijött a home office-nak leadta. (ne kérdezzétek, nem tudok erről bővebbet, csak annyit, hogy SEMMILYEN papírja nincs) Most kéne már foglalni a szobát, de nem tudjuk, hogy ha lefoglaljuk és odamegyünk akkor elküldik e a fenébe vagy megértik, hogy a home officenál van az ID-je??

Szerintetek??


2010. nov. 16. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Útlevél vagy személyi vagy jogosítvány is tökéletes lesz.

home office-nak az összeset tuti nem adta le,mert felesleges.

2010. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy személyivel jött ki csak.. azt meg leadta. szóval a semmi alatt tényleg azt értettem, hogy semmilyen irata nincs :(
2010. nov. 16. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Útlevelet, személyit, nem adunk ki a kezünkből. Ha igaz a történet, akkor tessék sürgősen visszakérni a személyijét. Olyan nincs, hogy egy idegennek csak úgy odaadja!!!!
2010. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valaminek csak kell lennie.Olyan nincs,hogy Londonban semmi irat nélkül mászkál.Ha a rendőrök kérik a papírjait valamit fel kell mutatni,mert bizony akár be is vihetik.(tudom,mert évek óta kint élek,és jártam már így,hogy semmi papírt nem tartottam magamnál,és jöttek a Bobbyk.. A páromnak kellett utánam hozni)

Ha leadta a személyit a home office-ba (valószínű,hogy N.I kártyát igényelt) kellett,hogy kapjon egy ideiglenes számot,vagy egy papírt amivel igazolja,hogy náluk van az irata.(én is kaptam anno) Gondolom csak van bankszámlaszáma (ha dolgozni akar akkor kell lennie) Talán egy banki kivonat is megfelelő lenne igazoláshoz.(ugyanis az a lényeg,hogy legyen lakcíme)

De a legegyszerűbb ha felhívod a hostelt,és megkérdezed,hogy milyen iratokat fogadnak el..

Bár írtad,hogy te is kint laksz.Akkor miért nem szállásolod el magadhoz? Én mindig elszállásolom akár több napra is az ismerőseimet/barátaimat..

2010. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 20:11

Ha N.I kártyát igényel akkor ki kell adnia,mert evvel az irattal kapja meg.De ezt hivatalosan csinálják.Kap egy elismervényt hogy átvették az iratát,és kap egy ideiglenes N.I.számot...

Egyébként 3-4 hét mire visszaküldik..

2010. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért nem szállásolom el magamnál, mert most az a lényeg, hogy ketten egyedül legyünk Londonban. Ő Londontól 1,5 órára lakik én 40 percre. És várost akarunk nézni + találkozni a többi barátunkkal. Megkérdezem ma, hogy kapott e ideiglenes számot. Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 16. 20:17
 7/8 A kérdező kommentje:
most beszélek vele.. azt írja, hogy nem kapott semmit
2010. nov. 16. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy elismervényt kellett volna kapnia..Akkor nem marad más hátra fel kell hívnod a hostelt és kérdezd meg,hogy milyen iratokra lenne szükség,hogy be tudjon jelentkezni..Kérdezd meg,hogy elég-e a bankszámlakivonat..(azon is rajta van a neve,lakcíme)
2010. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!