Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kellene felvezetnem a barátnőmnek hogy kívánom de nagyon? Az a gond hogy még ilyesmiről nem nagyon beszéltünk lassan fél éves a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
Én már nem vagyok szűz de ő róla ezt se tudom sajnos :S valahogy ez nemkerült szóba de én látom néha rajta hogy akarná ő is. Mind 2 en 15 évesek vagyunk
2011. jan. 1. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
áll a péló, kivezeted oldalra a zsebedhez és megkéred, hogy vegye ki a telefonodat a zsebed aljából. Megérinti, megérzi, megszereti...
2011. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy ... nem tudom mit élveznek ebbe az ilyen emberek hogy beszólogatnak és azt hiszik hogy nagyok...
2011. jan. 1. 16:20
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

ez nem vicc, többen így adják tudtukra a barátnőjüknek, hogy kívánják és ha nem úgy értékeli a lány, akkor max poénnak fogja fel...


de tudod mit, azt ajánlom neked, hogy írd meg a matek háziját...

2011. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát bocsi hogy ez nekem nem jön be. én valami romantikusabb dologra gondoltam...
2011. jan. 1. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen majmokknak vissza se írj :D

Elsősorban...ne szexel kezdjétek szerintem (persze ez nem szabály xD).

Másodsorban ha kicsit hevesebbre sikerül a csók, kezd el simogatni a mellét meg egyre lejjebb és megkérdezhetnéd hogy akarja-e? vagy csak petting? 15 évesen remélem hogy még szűz :D nem vagyok maradi de az hogy én ennyi idősen vesztettem el nekem nem tett jót (persze most csakis magamból indultam ki) legyen nyugodt a környezet, otthon legyetek, ne legyen zavaró tényező, hogy bármikor benyithatnak vagy csendben kell lenni , fel ne ébresszetek valakit...szerintem ez elég fontos, elkerülni a legtöbb stresszt :D Legyél nagyon gyengéd meg figyelmes még akkor is ha már nem szűz. Persze egyszerűen felhozhatod a témát is, hogy nincs semmi akció közvetlenül utánna...elmondod mennyire szereted meg kivánod és hogy benne lennél ha ő is. Am egy párkapcsolatban ilyen dolgokról nem rossz beszélni csak úgy, jót tesz :)

2011. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod és mindenképpen megfogadom :) Még írhattok nyugodtan
2011. jan. 1. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami a szerelmet elválasztja a szimpla barátságtól az a szenvedély és az intimitás.

Ha a kapcsolatotok erre megérett, akkor ösztönösen kívánja az egyik fél a másikat.

A szerelemről, szexualitásról miért ne lehetne beszélni? Nem csak lehet, hanem kell is. Mi esik jól a másiknak, mit kíván stb.


Amikor összeölelkeztek és csókolóztok (remélem van ilyen), akkor magadhoz húzod, puszilgatod és megsúghatod neki, hogy mennyire kívánod.

Nem kell rögtön mindent egyszerre, lehet ruhában is simogatni a másikat, felfedezni a testét, ez sokkal izgalmasabb így elsőre.

Ha pasiként mondod neki, hogy nagyon szereted és kívánod, akkor ha ő is így érez biztosan közelebb fog engedni magához.

2011. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és szerintetek hogy hozzam fel ezt a témát akár szóban vagy msn-en ?
2011. jan. 1. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj istenem...


msn-t nagyon megkérlek, felejtesd el!! A szexualitás a világ legintimebb dolga, ha valaki már odáig jut a párjával, akkor hogy jut eszébe, hogy msn-en beszéljen vele erről. Miért félsz ennyire felvállalni az intimitást? Lehet, hogy nem mély ennyire a kapcsolat mégsem?


Az előbb írtam, hogy csókolózás közben, amikor össze vagytok bújva, az a legalkalmasabb pillanat, hogy közel kerülj hozzá. Így egyáltalán nem mesterkélt és jön magától a többi is. Suttogva beszélj hozzá.

2011. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jól van köszi megfogadom
2011. jan. 1. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!