Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mindenképp csúnya,...

Szerintetek mindenképp csúnya, ha egy nő nem szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
nem! nekem sincs szükségem rá hogy szedjem. Amúgy meg a férfiaknak jobban bejön a természetes vonalú szemöldök, mint a vékony. (általában)
2011. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem feltétlenül csúnya az a szemöldök sem, amit nem szednek.

Nekem természetes formájú, de középen bizony ki kell szednem, mert akkor látszana az összenövés, meg a kószább szálakat is kiszedem a szélein, hogy ne legyen dzsumbuj!

2011. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem csúnya. VAn akinek szedés nélkül is jó formájú
2011. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem csúnya egyáltalán! Persze ha nagyon sűrű és "vastag", akkor azért jobb kiszedni! De egyébként szerintem tényleg nem csúnya :)
2011. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
akinek szép a szemöldöke az ne is szedje. sokkal szebb egy természetes szemöldök mint egy kiszedett nagyon mű hatású. hozzáteszem hogy nekem kell szednem mivel nagyon csúnya formája volt tisztára kerekítette a fejemet.
2011. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) Nem ilyen válaszokra számítottam, de örülök, hogy vannak, akik egyetértenek :)

Nekem viszonylag vékony alapból, ki szoktam szedetni kicsit, amikor jártam kozmetikushoz, de már rég voltam és most újra megnőtt és most furcsa :)

2011. szept. 1. 14:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat akinek olyan a szemöldöke, hogy szedés nélkül is normális, de az enyém nagyon dús, sűrű és sötét színű... de nem értem, hogy attól hogy szedett még nem kell, hogy természetellenes legyen... ugyanabban a formában szedem, ahogy magától nő (Mert amúgy az alapformája jó a szemöldökömnek), csak azokat a szálakat amik mellette nőnek kiszedem. és nem szedem természetellenesen vékonyra sem. Ha neked nem fekete, összevissza álló, 3 cm vastag szemöldököd van, és jónak érzed úgy ahogy van, akkor maradjon. :)
2011. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szőke vagyok (természetes) így a bőröm is világos és a szemöldököm is világos(barna) és kb fél cm vastag...lemértem :D
2011. szept. 1. 15:08
 9/15 anonim ***** válasza:
általában mindenkinek vannak kósza szálak a szemöldök körül. Még azoknak is, akiknek egyébként szép ívű szemöldökük van. Sőt, ha nagyon dús, bozontos - annak elenére, hogy a formája szép -, akkor vágni is érdemes kicsit. Ezt nem kell gyakran, úgy 5-8 hetente. Én szedem is, meg vágom is, mert amúgy nagyon el tud kanászodni:)
2011. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csúnya.Kivéve ha nagyon vastag.
2011. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!