Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi jut eszedbe erről a fülről?...

Mi jut eszedbe erről a fülről? Szép, vagy taszító ha egy lányon ilyet látsz? (kép)

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, mellesleg az enyém x) a másik fülem is hasonlóképpen néz ki, csak nem patkók hanem karikák vannak benne, és abba nincs industrial.

[link]


2011. okt. 1. 18:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
valószínűleg nem én vagyok a célközönség mert számomra taszító...
2011. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nincs célközönség. Mindenki válaszára kíváncsi vagyok :)
2011. okt. 1. 18:31
 3/29 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :) Én is most készülök industrial-t és tragus-t csináltatni :) De én lány vagyok... A fiúk nevében: a barátom már a helix-eimtől ls frászt kapott, de nekem tetszik és ez a lényeg...
2011. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
nekem sem tetszik..igazàból a sajàt és a baràtom fülén kívül mindenki fülétöl undorodok, de ettöl egyenesen hànyingerem van...de remélem nem haragszok, ez a véleményem
2011. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szép számomra. Túlzsúfolt. Ha csak egy lenne, esetleg kettő (akármelyik is), úgy szép lenne.
2011. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

csúnya. túlzás.

és hülyén néznek ki a fülbevalók mert nem passzolnak egymáshoz. nekem alul 2 fülbevalóm van + 1 helix és ez bőven elég. a tiéd már nem szép szerintem.17/L

2011. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon túlzás
2011. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem kva jóóó a füled *-* :D

Az enyém is hasonló, industrial + 18as tágító, stb... Én lány vagyok, de nekem tetszik, ha hasonló, extrém dolgokat látok egy lányon :)

Sokak szerint fura az ízlésem, de pl. én sokkal inkább egy Razor Candi-féle csajra mondom azt, hogy szép, mint mondjuk egy "Britni Spriccre" =D

2011. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Jah, mielött bárki félreérti, pasikon is tetszik hasonló :D

De nyilván 1lány is megnéz 1 számára szépnek mondható lányt. Szóval én inkább ilyen lányokra nézek ámulattal =))

Utolsó vtam

2011. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

19:00 Teljesen egyetértek :D Nem szeretem a szürke hétköznapi dolgokat. Ezért engem is sűrűn megnéznek, mert nem csak a fülemben van "vasam" hanem a számba, orromban is. És a sok embernek kevés a fantáziája :)


A többieknek is köszi a válaszokat :)

2011. okt. 1. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!