Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem vagyok szép,...

Tudom, hogy nem vagyok szép, de tényleg annyira taszító vagyok, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 9. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim válasza:
100%
Nem találkoztál még a megfelelő emberrel. Nem veled van baj.Egy tanácsot ha adhatok a külsőddel kacspolatosan: szerintem előnytelen a hajad színe és formája. Természetesen ez csak az én véleményem, de én így gondolom, egy jó frizura változás jót tenne az önbizalmadnak is.
2011. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Ezek a ruhák nagyon előnytelenek neked szerintem.

És a hajaddal is kéne valamit csinálni. :)

2011. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim válasza:
92%

Szerintem nem vagy csúnya. Ha kicsit többet adnál a külsődre pl. a hajadra akkor még szebb lennél. :)

Semmi baj nincs veled, csupán még nem találtad meg az igazit!

Komolyan mondom, ne gondold hogy csúnya vagy!

2011. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
82%
A siránkozás helyett inkább kezdj magaddal valamit. Kilehetne belőled hozni szebbet is. Kezdetben cseréld le a ruhatárad, kezdj el kicsit fogyni, sportolj és sminkeld magad.
2011. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
63%
én látok rosszul, vagy neked szőrös a lábad meg a hónaljad? xD
2011. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%

szép a cserépkályha.

És mintha az egyik képen ott lenne a hónalj kutyád, ha valóban jól látom akkor azt onnan tüntesd el mert az a taszító. Egyébként meg egy átlagos csaj vagy. A hajaddal is kezdhetnél valamit, mert ez a torzonborz frizura nagyon nem áll jól.

2011. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%
kis sport, egy fodrász, nem vágsz ilyen hülye fejeket és nem ilyen idióta, előnytelen göncöket veszel fel és nyert ügyed van
2011. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
89%
tényleg nem vagy szép, de csunyának se mondanálak,átlagos inkább.:) a bőröd nagyon fehér, kezdhetnél vele valamit, napozz sokat..) a hajad szép dús, de kicsit levan nőve, azt is korigálhatod, és egy kis smink.:) nyugi nem vagy taszitó.:)
2011. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%
Egy sötétebb hajszín talán jobban állna. És formázd is valahogy, mert így csak össze-vissza áll. Talán még egy oldalfrufru is jól jönne.
2011. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
81%
ja és kezdj valamit azzal a bozonttal a szemöldököd helyén
2011. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!