Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek taszító, ha egy...

Szerintetek taszító, ha egy lány 16 évesen nagyon szeret elegánsan öltözni? A fiúk szempontjából nézve milyen a helyzet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a kedvenc ruhadarabom a blézer, és szeretek szolidan elegáns szoknyát és magassarkút viselni. Egyszer valaki azt mondta rám, olyan vagyok, mint egy arisztokrata, pedig csak éppenhogy megélünk. Ez sértésnek számít?
2011. júl. 17. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok, de ha egy fiú öltözne hasonló stílusban, én totál szerelmes lennék. *_*

Egyébként nincs ezzel semmi baj, saját stílus FTW. Akinek a plázap_csák kellenek, azok úgyis noobok hozzád.

2011. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Én ugyan lány vagyok, de azért mondom a véleményemet:)

Szóval: ez attól függ, hogy milyen az a blézer. Ha most divatos, és jól áll neked, jól is érzed benne magad, akkor oké. Neked ilyen a stílusod és kész. Mindenki mást szeret hordani. Én nem tudnám elviselni magamon pl.: a bakancsokat, más meg pont azt szereti. Nekem ez tetszik (mondjuk másik felsővel lenne jó szerintem)

[link] De valószínűleg te a falra mászol tőle. Hord azt ami neked tetszik. Az meg hogy arisztokrata...mindenkinek más a sértés:D

2011. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha jol nézel ki benne akkor kivülről tetszeni fog :) fiu vok
2011. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah, tényleg, dobhatnál fel képet a cuccaidról. Mondjuk a kedvenc összeállításod.
2011. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Mi az a "FTW"? Fuck The What? Az fura lenne...
2011. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
for the way..
2011. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyik sem helyes megfejtés. A FTW több dolgot jelölhet, de a legáltalánosabb jelentése (és a fent említett szövegkörnyezetben is) a "for the win" azaz "nyerő".

Egyéb alkalmazásai:

- a már említett WTF megfordítása hülyülésből

- a "fuck the world" rövidítése a depisek részéről

- "free the whales" az állatjogi aktivistáknak (halál komolyan! :D)

- "forever truly white" a netnáciknak

- "forever two wheels" a bicajosoknak/motorosoknak

- "free the weed" a füveseknek/narkósoknak

Én ennyiről tudok:)


Kérdező: nekem inkább bóknak tűnik, mint sértésnek. És szerintem teljesen jó ez, ha így érzed jól magad, sőt, mérföldekkel jobb, mint a tinidivat, hogy a plázacica "kultúrkörről" már ne is beszéljek.

2011. júl. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond egyáltalán. Igényesen öltözködni előny igényesebb embereknél.

Apropó mennyibe volt kb. a blézered és hol vetted?

18/F

2011. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem _:D

biztos szép lehetsz *-*

2011. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:10


Köszönöm a kimerítő választ! :)

2011. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!