Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudom használni a szemceru...

Nem tudom használni a szemceruzát segítség? :S

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, már párszor sikerült kihúznom szemceruzával a szememet, de csak nagy nehézségek árán és fájt is a szemem alatt utána (ahol kihúztam a szememet) Azóta nem használom. Párszor nekipróbálkoztam azóta, de feladtam mert fájt, amikor a ceruzával próbáltam húzni egyet. Segítsetek! Nektek mik voltak első tapasztalatok szemceruza használatával kapcsolatban? könnyen ment, vagy nehezen? Fájt amikor kihúztad vagy nem? esetleg én csinálok valamit rosszul?
2011. okt. 3. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem te csinálsz valamit rosszul, mert elvileg nem kellene, hogy fájjon.

Egyrészt ne nyomd rá erősen. Másrészt viszont lehet, hogy túl kemény a szemceruzád, vegyél egy olyat, aminek egy kicsi puhább a hegye.

2011. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
nem óvodásoknak találták ki,talán ezért nem megy a használata...
2011. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl kemény a ceruzád? A kezedre mennyire kell nyomni, hogy fogjon? Próbáld puhább ceruzával.

Nekem is van nagyon kemény ceruzám, ha bevizezed az segíthet rajta.

2011. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
ne nyomd rá tiszta erőből,csak mintha szineznél olyan mozdulatokkal satírozz. vigyázz,hogy ne legyen túl hegyes,de tompa se. nem szabadna,hogy fájjon. :S
2011. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy egyáltalán nem nyomom rá, mégis amikor odateszem a szemcerkát akkor irritálja a szememet, hogy ott van valami, vagyis ott irritálja, ahova szeretném feltenni.
2011. okt. 4. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor rosszul fested be:/

mert nekem is akkor iritálja ott ahol rosszul festem vagy sokat teszek rá..

2011. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor három lehetőség van:


1. allergia

2. te nem csinálod jól

3. nem jó a szemcerka

2011. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!