Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A férfiak miért nem szeretik...

A férfiak miért nem szeretik a sminket?

Figyelt kérdés
Mi vele a bajuk? Állítólag sok idő még elkészül, szerintem 5 perc se és nem 5 kiló vakolatra gondolok, hanem normális szolid sminkre. Kiváncsi vagyok tényleg a véleményekre.
2011. okt. 14. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Talán azért,mert a természetes arc szebb,mint a sminkelt.
2011. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

"A férfiak miért nem szeretik a sminket?"

Mert rajtuk a középkorban volt csak divat, most már nem sok pasit ismerek, aki festené magát... XD


Komolyabbra fordítván a szót, szerintem a szolíd sminkkel a többségnek nincs baja.

2011. okt. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek szebb a természetes arca szerintem, mint a vékonyan kisminkelt arca. Tegyük fel...vannak rajta apróbb bőrhibák. Miért is nem jó ha kicsit simább, egyenletesebb a bőr? Nem értem...
2011. okt. 14. 07:55
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Mert ha meg akar puszilni, akkor a "vakolatot" kapja a szájára, a smink idövel elkenödik, és nagyon ronda látvány, a kisebb börhibák kevésbé zavaróak, mint a különféle krémek meg egyéb kencék az arcon. A szempillaspirál meg mindig össze ragad, a szempillák olyanok, mint a legyel lába, és az elsö alakommal a fekete festék a sezm sarkában összegyülik, ami igencsak kiábrándító. Arról nem is szólva, ha valamiért könnyezik a szeme a nönek, és fekete patakok csordogálnak az arcán.
2011. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De van jó minőségű smink, ami nem kenődik, és nem is egész napról van szó feltétlenül, hanem pl. ha elmegy a nő valahova...szerintem egy kicsit dob a megjelenésen...
2011. okt. 14. 08:15
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Nemcsak az, hogy kenödik, de az arcbör tapintása is más, minden sminknek van egy jellegzetes (szerintem büdös) szaga, amit az illatositás nem elfed, hanem kiemel.

Ezen kivül a legtöbb férfi inkább azt szereti, ha a partnere olyan, mint amilyen, és nem mássá festett kirakati baba.

2011. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy pasi festi magát, akkor máris le van melegezve meg minden, szóval kénytelen a teljes, balós arcát vállalni, tetszik, vagy sem. Akkor valahol jogos az igény, hogy a partner részéről is így legyen.

Egy rendes sminket meg tényleg nem 5 perc elkészíteni, azt meg azért ne nevezzük igazi sminknek, hogy kihúzod a szemed, spirál és csá. :D Ha már.

Amúgy egy nagyon szolid sminkkel még senkinek nem volt baja, azt utálják, amikor már észre is veszik. Mondjuk vastagon ki van húzva a szemed, meg stb. De ágyba tényleg inkább ne sminkelj, ott nem szeretik. Egyébként meg mindegy tapasztalatom szerint.

2011. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

félreérthető a kérdés:DDD gondolom arra gondolsz hogy miért nem szeretik a nőkön?!!

Szerintem ez nagyonis egyénfüggő,én sminkelem magam de csak szemceruzát és spirált illetve néha pirosítót használok,így nem nagyon változtatok az arcomon,mert azért valljuk be egy átmenetes szemhéjfestés nagyon meg tudja változtatni az ember nézését és így az egész arcát.

Szerintem a pasik nem szeretik ha be vannak csapva:D ha vki agyon van sminkelve nyilván szebbnek frissebbnek tűnik az arca és amikor lemossa már fakóbbnak látszik.Gondoljunk csak a sztárokra elég sok hibát el tud azért tüntetni a smink.Szerintem ezért nem szabad túlzásba esni ,de azért alkalmanként extrémebb sminkkel lehet próbálkozni.

2011. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A szolid sminkkel nincs gond, viszont a rúzst utálom:D 22F
2011. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dynaa ***** válasza:
Én eddig nem tapasztaltam ilyet,hogy nem szeretik.Az enyém sohasem kenődik el,valamit nagyon jól csinálok!Max a szájfényt nem szeretik,smacinál nem a legjobb,de a többivel,nem hiszem,hogy nagyon lenne problémájuk.Legalábbis a legtöbbnek nem hiszem:)Amúgy meg ,ha a pasi nem tud várni 10percet még a sminkedet megcsinálod,akkor dobd!
2011. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!