Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak mennyire szeretik a...

A férfiak mennyire szeretik a nagy melleket?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok komoly választ, kíváncsi vagyok a férfiak véleményére, persze nők/lányok is írhatnak!
2010. júl. 17. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! Bár nem mindegyik,de a többség igen tapasztalat:D
2010. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
sztem odavannak érte,nekem nagy mellem van,és állandóan leszólitanak az utcán,pedig nem szoktam kitenni.,
2010. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. júl. 17. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Én lány vagyok, de eddig ezen az anoním (!!) oldalon 90%-ban azt olvastam, hogy inkább a kis/átlagos melleket szeretik...
2010. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszodat, amúgy énis hallottam valami ilyesmit:)
2010. júl. 18. 09:06
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy mellben nem a méret számit.Hiába van valkinek óriási melle, ha az a térdéig lóg, számomra az visszataszitó.Akkor inkább legyen tenyérbe illő!:) 24/F
2010. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Nagy!

Egyébként persze,hogy sokan írták ezen az anoním oldalon,hogy a kicsi mell. Vajon miért,mert azt legtöbben lányok írták,hiszen anioním az oldal:D

A való életben több olyan pasit ismerek akinek a nagy tetszik,de persze van talán 1-2 akinek meg nem jön ben.

DE amúgy őszintén megírom neked,hogy úgy átlagban ha nem lóg földig a melled és nem akkora,mint egy 6 éves kisfiúé akkor onnantól kezdve teljesen mindegy nekik, nem mellmániás az összes férfi. Én pl arc mániás vagyok,ha az szép és nagyon teszik,akkor onnantól kezve mindegy mekkora a melle.

2010. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a mell a lényeg hanem a környezete...vagyis...te magad.


Én egyáltalán nem vagyok egy mádszál kisasszony,van vagy 20 kiló plusz rajtam,viszont a derekam nagyon formás és karcsú,az arcom is normálisnak mondható.Ha olyan ruhát veszek fel,ami nem adja ki az alakomat,és kicsit kivágott a mellénél,semmi pozitívat nem kapok.DE!Ha egy olyan ruhát hordok ami kiadja a derekamat és takarja a mellem,már forognak utánam.Ha pedig olyan van rajtam amelyik még a mellemet is kiadja,rám dudálnak,rám nevetnek,kikezdenek az emberrel,én meg zavarom el őket.

Csak külsőt nézve:

Nem elég nagy mellnek lenni ahhoz hogy egy férfi vonzónak találjon.


Igen szeretik a nagyobb formás melleket.

Nem a férfiak hibája,így vannak beprogramozva,a nagyobbacska,kerek mell nőiesebb,és ösztönösen termékenységet sugall.Ahogy a nagy fenék,és a széles csípő.Az sem a mi hibánk hogy a nagyobb péniszt kedveljük,mert ez is ösztönös,férfiasságot sugall,ahogy az izom biztonságot nyújt,és mi nők vagyunk,erre van szükségünk.


Még az is fontos,hiában szép valaki,és nagy a melle is,ha közben fertelmes személyisége van,a legmacsóbb fickó is inkább elfordul tőle.Ez tapasztalat.Ismertem ilyen nőt,csodaszép volt,szép mell,jó láb,de mindenki utálta olyan undok,beképzelt,önző némber volt.Mindenki otthagyta egy éjszaka után,ő meg nem értette miért nincs normális kapcsolata.

Az hogy vonzó valaki,sok mindentől függ,egy szemérmesebb csinos lány ugyan olyan vonzó a férfiaknak,mint egy vöröshajú démon.Utóbbitól,sokan megilyednek,mert úgy gondolják nem tudnák kielégíteni az elvárásait.

De el lehet hinni,a szemérmesség,a kedves mosoly,a pirulás,nagyon imponál a férfiaknak(Megint tapasztalat)

Kcsit eltértem a témától.Bocsi.

Nekik is nagy mellük van,de kétlem hogy sok férfi udvarlójuk lenne:

[link]


[link]


[link]


Ezt a nőt a legtöbb férfi simán kipróbálná...de csak sminkkel.

Ím Eva:

[link]

2010. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat :)
2010. júl. 31. 07:43
 10/11 anonim válasza:
69%
NAGY MELL!!
2012. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!