Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék olcsó, felcsattolha...

Hol tudnék olcsó, felcsattolható póthajat venni? Valahol Miskolc környékén. Nem olyan rövid a hajam de szeretnék hosszabbat. Jah és szerintetek melyik a legjobb hajvasaló?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

fodrászkellékbolt..

hajvasalo meg nekem remington st10van :D

2010. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nehari de sztem a póthaj az nem túl jó ötlet ,növeszd meg hidd el az sokkal egészségeseb,és ha még olcsót póthajat szeretnél abból sok jó nem sülhet ki!csak egy jó tanács
2010. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
háát kösziixD megse nő olyan hosszúra a hajam...mivel mindenkinek egy darabig nő a haja utána pedig nagyon nagyon lassan:D szóval nekem nincs 10 évem arra h olyan hajat növesszek:)de köszii a tippet.!
2010. jan. 30. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de hülyeség,amit írtál.A hajad bármeddig nem nő,nem "nézi" azt,hogy már 30cm hosszú vagyok és mostantól csak évente 2cm-t növök.Ugyanolyan tévhit mint az,hogyha gyakran vágod,akkor gyorsabban nő.Valószínűleg túl gyorsan cserélődik,hullik a hajad.Egy jó fodrász vagy egy bőrgyógyász biztos tud valami szert ajánlani ez ellen.Vagy ha azzal van problémád,hogy töredezik,akkor 2havonta vágj le belőle fél cm-t(ezt otthon is megteheted,anélkül,hogy elrontanád)

Egyébként meg hogy a kérdésre is válaszoljak a Városház téren egy kapualjban van egy fodrászkellékes,ott most vannak póthajak is egy külön helyiségben.Elég nagy választékban 3500 Ft-tól felfele.

2010. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* nem nő ---> megnő
2010. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!