Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találni Vas megyében (ha...

Hol találni Vas megyében (ha Szombathelyen még jobb) tressz csatos póthajat, lehetőleg olcsón? (amit bármikor le-fel lehet rakni)

Figyelt kérdés
Sokat kutattam csatos póthaj után..de vagy Pesten van csak, vagy pedig nagyon drága.. :[
2009. máj. 3. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát h olyan e amire te gondolsz azt nem tom de a Kőszegi utcában a K&H bankkal szembeni fodrászboltban vannak hajak:)

jah és van a Széchenyi utcában is az orvosi boltban v mi a neve a Madentko klinikával szemben. :)

árat nem tok sajna jah az orvosiba lehet h csak paróka lesz,abba a boltban még nem voltam csak a kirakatban láttam

jó vásárlást!

pusy

egy szhelyi csaj

2009. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úúú köszii!! =]
2009. máj. 6. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.érdeklődnék, hogy találtál-e ott, szombathelyen. én is vas megyei vagyok és szeretnék venni.
2012. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!