Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik naponta, vagy hetente...

Akik naponta, vagy hetente többször sminkelitek az arcotokat, észrevettetek olyasmit, hogy ráncosabb lett a bőrötök vagy csúnyább a rendszeres kenceficézéstől?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként nekem is van egy csaj a munkahelyemen, 31 éves, de a bőre alapján kb 40-en felülinek néz ki: vastagon alapozza magát, sok pirosító, szoli és még a vakolat sem fedi el, hogy milyen petyhüdt, megereszkedett bőre van. Nyilván nem tegnap kezdte a malterozást. Anyám nem hiába tiltotta nekem is az alapozást kamaszkoromban, akkor nagyon haragudtam, mert tele voltam pattanással, amiket el akartam tüntetni,de ma már hálás vagyok neki ezért. Ma is csak könnyű alapozót használok és ha hazaérek, szedem is le rögtön.
2011. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimnazista koromban kezdtem el sminkelni,most 29 leszek, napi szinten festem magam.. Néha túlzásokba is esem sajnos, szeretem a szemem hangsúlyozni erős kontúrral , szemhéjpúderrel.Minőségi termékeket veszek. Bár így valóban nem tud "lélegezni" a bőr, viszont nagyon fontos az alapos sminklemosás, természetesen jobbfajta sminklemosóval. Szoktam sminkmentes napokat tartani, ilyenkor engedem levegőhöz jutni a bőröm. Rendszeresen járok kozmetikushoz, mivel az eltömődött pórusok miatt gyakran vannak mitesszereim, de igazából ennyi a probléma. A bőröm nincs megereszkedve, kislányos pofim van, mindenki tininek néz... :-)
2011. okt. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!