Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt milyen piercingnek hívják?...

Ezt milyen piercingnek hívják? Tetszik? Esetleg van valakinek?

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó

Nagyon fájdalmas?Hosszú időbe telik amíg begyógyul?Mit mondjak anyuéknak,hogy megengedjék?Anyuék mostanában nagyon visszafogtak (meg is értem,elég sok okot adtam,hogy ilyesmit ne engedjenek meg)

kezdjük pl. az elején,13 évesen vörös tincseket tettetünk a hajamba,aztán 13 évesen volt orr piercingem (amit szörnyen bánok,leírhatatlanul,egy idióta elkényeztetett,önző kis pics* voltam,ha tehetném mindent megváltoztatnék),persze azóta nincs meg,egy hétig volt

aztán most 14 évesen sötétbarnáról akartam világosbarnát,leszívatták a hajam,befestették és valami szörnyű lett,2 napig csak sírtam miatta,aztán pár hétig lemoshatós samponokon éltem,majd anyum befestette

a szüleim nagyon haragudtak,sőt mai napig is

amúgy megkérdeztem anyumtól,hogy a fülembe engedi e,hogy legyen még egy lyuk arra még rá bolintott (neki is van egyik fülbe vagy 3)

bocsi,hogy hosszú lett tényleg nagyon hálás lennék ha elolvasnátok,és kérlek ne kurv*zzatok le,mert én azokat tényleg nagyon megbántam odaadnám a karomat,ha vissza lehetne mindezt fordítani és azóta nagyon sokat változtam

és tényleg nagyon szégyenlem magam miatta

14l (egy hét múlva 15)

Ja és még egy utolsó kérdés : szabad vele menni vízbe?Mert augusztus végén mennénk Horvátba,amúgy én olyan 19. környékén akarnám,bár még nem biztos


2011. aug. 5. 18:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Industrial piercing,hogy fáj-e az nem tudom,nekem ajak pc-m van az kicsit fájt,kellemetlen érzés volt, gondolom ez is ilyesmi érzés lehet.Szerintem 2 hét alatt simán begyógyul,bár úgy halottam egy jó darabig nem tudsz majd azon az oldaladon feküdni. Szerintem lehet vele vízbe menni,de ne "áztasd" azért,de inkább kérdezz meg erről egy hozzáértő embert.

Amiket meg elkövettél úgymond magadon az szerintem nemcsak a te hibád, a szüleidnek sem kellett volna megengedni,ez a véleményem róla( bocs ha sértőnek találod).

16/L

2011. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Industrial piercing. Emberfüggő a fájdalom. Nekem csak 1 van porcban, nekem spec nem fájt, de a pasi azt mondta, hogy azért mert ritka puha a porc a fülemben. Vízbe végülis lehet menni de tilos áztatni. Kezeld Tetran kenőccsel naponta 1x, a gyógyulási ideje elhúzódhat akár több hónapra, ha nem vigyázol rá. Nem tudom, hogy most hány éves vagy, 13 évesen nem hiszem, hogy jó ötlet.:)
2011. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem sértő volt a válaszod,nagyon hálás vagyok,hogy válaszoltál :)

igen,talán egy része az ő hibájuk is,mert megengedték,csak sajnos én is elég makacs vagyok,ha valamit a fejembe veszek...

2011. aug. 5. 18:48
 4/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elsőnek: 2 hét alatt nem gyógyul be sajna.:(
2011. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
15 leszek jövőhéten
2011. aug. 5. 18:49
 6/28 anonim ***** válasza:
1 vagyok, azért gondoltam h kb. 2 hét mert nekem ennyi az ajak pc-m gyógyulási ideje kb. és azért gondoltam hogy ez is akörül van (:
2011. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2. vagyok. : D Hát igen, az ajak az valamivel könnyebb dolog hogy úgy mondjam. Nekem az orrom volt 2 hét.:) Szerintem 15 évesen mehet, én az enyémet most csináltattam májusban, kentem is minden nap, de még most is fáj néha.:)
2011. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
ha 19.-én megcsináltatnám,akkor a hónap végéig lenne 11 nap,addig ha vigyáznék rá,kenegetném,addig begyógyulna,nem?
2011. aug. 5. 18:54
 9/28 A kérdező kommentje:

na de mit mondjak,hogy megengedjék?

és jó volna akinek van ilyenje,hogy milyenek voltak az első hetek stb.

2011. aug. 5. 19:00
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Primitív népség...
2011. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!