Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen körömlakkot (nem...

Milyen körömlakkot (nem feltűnőt) ajánlasz suliba, te milyet használsz?

Figyelt kérdés
A sulim házirendjében az áll, hogy "Nem megengedett intézményünkben a figyelemfelkeltő körömlakk használata." Nem szeretném, hogy a tanárok megszóljanak, szóval milyen lakkot ajánlotok? LÉGYSZI, HA LEHET KÉPET IS LINKELJETEK!
2011. aug. 24. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szolid francia manikűr

gyöngyházfényű lakkok

halványrózsaszín


nekünk lehet akármilyen köröm, kocka alakú francia zselé van a saját körmömön + mindig valami minta


17L

2011. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én halványrózsaszínűt szoktam (amit a franciához használok) szolid és szép. vagy szoktam olyat is csináltatni,hogy francia és a gyűrűs ujjon pici strassz
2011. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Átlátszó, fehér (azt úgy hogy kicsit átlátszósan hagyd meg ne rikitófehérre) halványrózsaszín, deigazából minden halvány szín és csak 1 réteget kenj rá, akkor tuti lesz :)
2011. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nude köröm nagyon divatos, nem feltűnő, mégis gyönyörű szerintem és mindenhez illik. Ha sportos a stílusod, ha nőies, illik minden színhez. Emellett lehet francia körömfestés, illetve én is kedvelem a halvány babarózsaszínt, a barack árnyalatot, de a babakéket se (bár ez már feltűnőbb, mert elüt a bőröd színétől).


Amúgy gáz lehet az ilyen házirend. Nálunk nincs ilyesmi benne, bár van, hogy megszólnak, de csak a konzervatívabb tanárok. Nekem eddig mindig színes körmeim voltak, türkiz, babakék, vörös, fekete, rózsaszín, pisztáciazöld, stb. Szinte minden héten veszek egy új körömlakkot, szóval mindig más színű, ez a mániám. De mostanában meguntam a lakkozgatást, szóval szeptembertől műkörmöt csináltatok, stilettot (hegyes), valami francia alappal és egyszerű díszítéssel. Biztos, hogy meg fognak érte szólni, de szívem joga olyan körmökkel élni amilyen nekem tetszik. Szerintem miattam fogják bevezetni a házirendbe az ilyen dolgok tiltását. (Egyházi suli 2 éve, mikor beiratkoztam még nem volt az... :) 18/L

2011. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Átlátszó, esetleg valami szép gyöngyház színű

Nálunk bármilyen lehet, volt már bordó,lila,rózsaszín .. ofő szól, hogy szerinte nem szép stb.. ezen kívül lesz.rják:D

2011. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a francia,vagy átlátszó vagy pedig olyan ami átlátszó de valamennyire csillog nem annyira feltűnő mégis szép.Én nem ilyeneket használok.mindenfélét.narancssárgát,feketét,franciát,rózsaszínt. :) mindent

2011. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :))
2011. aug. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!