Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni és milyen...

Hol tudok venni és milyen árban jó minőségű szemfesték palettát?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék venni, szemfesték palettát nem kell 30 színnek benne lennie, de azért tudjak variálni színekkel. Nem feltétlen extra drága érdekelne, mert nem vagyok abban biztos, hogy a nagyon drága termékek sokkal jobbak, mint mondjuk a középárasak.

Viszont nem tudom, hogy milyet és hol vegyek???


2011. nov. 1. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam, hogy rendelek Sleek palettát, de valahogy a netes smink rendelésben nem bízom.. :S
2011. nov. 1. 10:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Végignéztem a videót! Tök jó!! :) Sajnos én már megjártam ilyennel, hogy láttam valami bazárban megvettem..és nem is fogtak.
2011. nov. 1. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:

A H&M-nek vannak sminkpalettái. Pigmentáltak, szépek a színek, és olyan 1300 Forint körül vannak.


De, a Lora vagy Miss Rosé termékek is nagyon pigmentáltak, és olcsóak.

2011. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A miss rose, lora paletták szépen fognak:


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És hol tudom őket megvenni?

Köszi :))

2011. nov. 1. 11:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100 ft-os, 1 euro-s, fodrászkellékes, vianni, Plázákban sminkespultok,
2011. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokáig én se voltam benne biztos, h a legdrágább a legjobb, de az biztos, h smink termékekben minél minőségibb annál szebben tudsz vele sminkelni, és minél profibb,annál drágább. Elég kevés az olyan szemhéjpúder ami olcsó, de jól pigmentál->( nem kell milliószor felvinni az ecsetre,h fogjon is valamit) Meg hát eldolgozni se lehet szépen a gagyibbakat.

Vaterán 88színű palettát és 3500ért vettem, de azóta olcsóbban is találtam, sztem nem drága ennyiért, és ahhoz képest még nem is gagyi!

2011. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!