Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha június közepén csináltatok...

Ha június közepén csináltatok piercinget mikor lehet leghamarabb strandra menni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
kérdezd meg a piercingest aki csinálja. De szerintem 1 hét után simán, mert a klór is csak fertőtleníti, egyik osztálytársamnak helyrejött tőle :)
2009. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
kérdezd meg a piercingest, de minimum 1 hónap, bakker strandon tudod mennyi a gomba meg a sok fertőző kórokozó? a klóros víztől meg begyullad :S
2009. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

1. vagyok

csak azt mondom, amit nekem mondott osztálytársam. és úgy kezdtem, hogy kérdezze meg, én sem tudom biztosra.

2009. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
én nem téged oltottalak, csak a kérdező figyelmébe ajánlottam, hogy vigyázzon
2009. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne

köldökpiercinget szeretnék

mondjuk nekem jó, amúgy sem tudok úszni, nem gyakran megyek strandra :P

2009. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat.Igen az lesz a legtisztább ha megkérdezem a piercingest:)
2009. máj. 6. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

öcsém... lepontoznak... mikor a kérdésre válaszoltam -.-

1.vagyok

2009. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én pont ma egy hónapja csináltattam a köldökömbe és semmi gondom nem volt vele, szerintem már meg is gyógyult

nekem azt mondta piercinges, hogy egy hónapig nem szabad strandra,szoláriumba vagy szaunába menni

2009. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nembaj köszönöm hogy válaszoltál:)

aha szóval 1 hónap...húú hogy fogom nyáron kibírni:S:D na nembaj köszi a válaszokat:)

2009. máj. 6. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék új piercinget, de elhalasztom szeptemberre. Szerintem te is jobban tennéd, mert csak "elcseszed" a nyarad... Legalábbis én nagyon szeretek strandra járni, és nem bírnék ki 1 hónapot. =)
2009. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!