Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltunk barátnőmmel hogy új sminkdivatot viszünk be Magyarország életébe. Olyasmire gondoltunk, hogy suliba járjanak a lányok bohóc sminkeb(persze enyhe árnyalatokkal felfestve) a fiúk pedig rózsaszín szemhéjpúdert vigyenek fel magukra...és az elég ciki lenne ha nem festenéd magad...ezt nagyon is komolyan gondoljuk...

Írd le hogy mit gondolsz, kort és nemet is kérek.


2011. nov. 3. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez elég poénosan hangzik. Mármint pár kamaszlány összeáll és azt gondolja, behoz egy ilyen furcsaságot :)


Őszintén, szerintem esélytelen. Bohócsmink? Hogy gondoltátok népszerűsíteni? Abban mentek suliba? Mert akkor max kiröhögnek. A fiúsminket meg két lány elég érdekes tudná elhíresíteni.

2011. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

én 17 de ekkora hülyeséget XD Bohóc smink? és milyen ruha lenne hozzá mert farmerral és csőtoppal elég érdekes vagy inkább röhelyes lenne XD

2011. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és az elég ciki lenne ha nem festenéd magad

- Szerintem inkább az a ciki hogy ezzel a hülyességel tönkrevágjátok a börötök XD

2011. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem igazából hidegen hagyna. Mondták már nekem, hogy én kicsit 'különc' vagyok a suliba, mert én nem k*rvultam el, mint ők, hanem maradtam az, aki valójában vagyok. Jó, van még pár lány a suliba, de a többség el van k*rvulva. Innentől kezdve kb. tök mindegy, hogy követném- ezt, sokkal 'különcebb' már úgy sem lehetek.

Egyébként meg baromság, én biztosan nem követném. Hülyeség az egész..

16/L

2011. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na ezen felröhögtem.:D:D 14/L
2011. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!