Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 10 éves fiam fülbevalót...

10 éves fiam fülbevalót szeretne mindtkét fülébe. Szerintetek megengedjem neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

"10 évesen fiúk közül csak a cigányok hordanak fülbevalót"

Es honnan tudod,hogy a kerdezö nem cigany??? :)

2011. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ma 22:58


Jogos :D

2011. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem engedném meg neki. Majd ha elvégezte az általános iskolát megcsináltathatná, addig tutira nem.
2011. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Megdöbbenve olvastam azokat a válaszokat, hogy vágd pofán .. Miért kéne megütni? Szerencsétlen gyerek ezt látja a világban, ezért szeretne ő is. Ha nem akarod megengedni, szépen el kell neki magyarázni, hogy még túl fiatal hozzá. Megverni ezért? Jézusom. Az ilyen idióta barmok miatt van annyi nyomorult ember a világban. Őszintén remélem, hogy nem lesz gyereketek.
2011. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
nehogymár...egy srácon is csak mágneses fülbevalót tudok elképzelni,azt is 16-17 fölött(de akkor se túlzottan értékelem)! egy kisfiún ez szörnyű lenne...egyrészt nagyon nem illik egy kisfiúhoz/nak,másrészt 10 évesen ilyeneket kitalálni....magyarázd el neki,hogy erről most le kell mondania,egy ideig legalábbis biztos(évekig),majd ha nagy lesz és még mindig szeretne akkor TALÁN lehet neki,de most semmi esetre se!
2011. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

ma 11:49


Nem megverni kell, hanem arcon vágni hogy egy kicsit térjen észhez. Egy nevelő célzatú pofonba még nem halt bele senki. Akármit mondasz, egy 10 éves fiúnál nem normális vágy egy fülbevaló.


Az ilyen tiédhez hasonló rohadtul liberális gyereknevelési-módszerek miatt van tele sok kis elfajzott nemtörődöm/nekemmindentszabad/jogomvanhozzá korccsal az ország. Ezt most nem feltétlenül erre a fülbevalós esetre értem, inkább általánosságban. Nyilván ebben a helyzetben a szülő tudja hogy meddig mehet el, de ha mondjuk szemtelen vagy akaratos, esetleg hisztis a gyerek, vagy szimplán nem elfogadható a hozzáállása a dologhoz akkor egy pofon nyugodtan elfér, legalább egy életre megtanulja az adott leckét. Engem életemben kétszer ütött meg apám, úgy gondolom (és gondoltam akkor is) hogy megérdemeltem, és szerintem mindkét eset segített abban hogy olyan legyek amilyen vagyok (és pláne segített abban, hogy azokat a hibákat újra ne kövessem el, illetve azokat a jellembeli hiányosságokat pótoljam). Szerintem sokan vannak akik kaptak a szüleiktől egy-két nyaklevest ha valami olyat csináltak, nem értem a mai gyerekekkel miért nem lehet hasonlóan bánni. Még egyszer kiemelném, hogy NEM arról van szó hogy kékre-zöldre kell verni a gyereket, hanem arról hogy ha nem megfelelő a viselkedése vagy a hozzáállása akkor nevelő célzattal oda lehet neki durrantani. Ez még senkinek nem vált a kárára.


Ja és akkor azokról az időkről még nem is beszéltünk amikor az iskolában is megengedett volt a fizikai fenyítés (körmös, fülcsavarás, egy-egy pofon), érdekes azok a generációk is felnőttek, és megállták a helyüket a világban mert az iskolából egy megfelelő értékrenddel és erkölcsi tartással bocsájtották őket útjukra. A mai gyerek meg nyugodtan leköpheti a tanárt, nem lesz semmi. Egy ilyen gyerekből szerinted milyen felnőtt lesz, ha nincs még gyerekkorában korrigálva a viselkedése?

2011. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Anetalia ***** válasza:
62%
Ne hogy megenged neki.A fiúknál csúnya
2011. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!