Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercing. Tapasztalatok,...

Nyelvpiercing. Tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés

szeretnék csináltatni egy nyelvpiercinget...de barátomnak nem nagyon jön be az ötlet...

már mindenfélével próbál elijjeszteni...Pl azt mondta hogyha nem jól szúrják át a nyelvem akkor egy ideget is eltalálhat és akkor nem érzem majd az ételek ízét...meg hogy letörhetem a fogam a piercing miatt ha valahogy ráharapok...

szeretném megcsináltatni mert már régóta vágyom rá de csak most gyűjtöttem össze a pénzem rá...de megijeszt...

nektek mi a véleményetek erről? butaság vagy valóban van mitől félnem?


2009. máj. 7. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs mitől félni.Nekem 4 éve van,szakember csinálta!

Bár mindenkinek másképp hat rá a szervezet, volt egy ismerősöm akinek valami probléma lett belőle és ki kellett venni!egyébként teljesen fájdalom mentes én kifejezetten élveztem:)1hétig fájt ha ettem, meg fel volt dagadva, de nem vészes!Nem bántam meg!Mindenképp megbízható ember csinálja aki régóta ezzel foglalkozik,akkor nem lesz gond!A barátodnak meg tetszeni fog úgyis ha már benne lesz:P:)

2009. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tavaly augusztusban csináltattam. Nem lesz semmi bajod, ha szakemberrel csináltatod. Maszekkal sose csináltasd!!! Nekem sincs gondom vele, nem is fájt amikor szúrták, utána sem sokáig. Amúgy néha ráharapok, de azért annyira nem,hogy letörjön a fogam. De nekem még mindig a nagyobb van benne, és ezt szeretem. Ha kisebbre cseréled,nem harapsz rá.

Csináltasd nyugodtan, csak tényleg szakemberrel!

Amúgy,nem tudom mióta vagy a barátoddal,de ha már van szexuális kapcsolatod vele, mond meg,hogy orális szexnél lehet jó dolgokat csinálni piercinggel ;)

Lehet meggondolja magát.

2009. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a nagyobb maradt benne!Biztos túl vastag a nyelvünk :D:))
2009. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet :D:D

De azért is szeretem ezt, mert lehet vele szórakozni, meg könnyebb tisztítani is. Többek között ezért maradt..no meg lusta voltam visszamenni kicseréltetni xD

2009. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezt csak azért mondta hogy tényleg elrémisszen a csináltatástól. megbízható emberre kell bizni és akkor a valoszinüsége iszonyat kicsi hogy rossz helyre szurta. sőőt nekem a szurás amugy kifejezetten jo élmény volt mivel 1 mp alatt megvolt és nem is fájt meg semmi :D szoval hajrá és csókban isnagyon jooo meg esetleg másnál is :P remélem tudtam segiteni. :)
2009. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat....

megcsináltatom és ha nem tetszik neki akkor így járt:D

2009. máj. 9. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak annyi a fontos, hogy szakemberhez menj! Ők tudják, hol kell szúrni ahhoz, hogy ne érjen ideget. A fogad nem fogod letörni, hogyha nem vagy nyomorék. :D Nincs mitől félned, nekem 5 éve van ékszer a nyelvemben, és soha semmi gondom nem volt vele. Az elején amíg megszokod, nehéz enni, 4 kilót fogytam, de azóta semmi probléma.
2009. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
nekem még csak egy éve van...nem akarta a barátom,hogy megcsináltassam,hát megcsináltattam,ezóta alig smáról velem,és az orálisnál sem érez egyebet.amugy meg nem kell félni tőle klassz dolog :)
2009. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!