Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akit már tetováltak, milyen...

Akit már tetováltak, milyen emlékei vannak róla?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó! 16 éve csinálták és eszébe sincs elhalványodni /színes/. Annak idején házhoz hívtam a mestert, mert nem akartam a szalonban csináltatni. Nemrég azt olvastam, hogy a tetoválás gyengíti az immunrendszert. Persze lehet, hogy nemsokára megérkezik erre a cáfolat is. Gondold meg, mert előfordul, hogy egy életen át fogod viselni. Én nem bántam meg.
2009. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. máj. 9. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
17 éves vagyok és 15 évesen csináltattam, tetkót.Nekem cak pozitív emlékem van róla, mivel nagyon bevoltam tojva,hogy fáj..és elég érzékeny helyre is csináltattam,de többet nem éreztem annál, minthogy egy filctollal színeznek az ember hasán :)
2009. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
17évesen csináltattam az elsőt!Nagyon ideges voltam, hogy milyen érzés lesz,mert intim testrészemen és fölötte pár mm-rel helyezkedik el.Egyáltalán nem fájt,sőt élveztem.A tetkós meg is lepődött,mert nekem fel se dagadt,nem is vérzett,sőt még piros se lett!Szóval erre születtem:)A másodikat az alkalomra csináltattam és az se fájt!Azóta is alig várom, hogy újra átéljem:)
2009. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt 17 évesen csináltattam én is.Elől a csipőcsontnál.Pozitív élmény volt már akkor jókat röhögtünk(persze óvatosan kellet mert nem nagyon mozoghattam)a mesterrel(ő szúrta a piercingemet is 14 éves koromban)Amit márciusban csinálttattam a tarkóm alá azt is ő csinálta(még emlékezett is rám(elég különleges,ritka jelet csináltattam és emlékezett is mit jelent)Megint jól elvoltunk.Mind a kettőnél ott voltak a szüleim Apum kint ült Anyum meg bent.Mikor megkérdezte a tetováló,hogy jól vagyok e mindig mondtam,hogy jól,de mikor Anyumra néztem láttam hogy fal fehér és én meg tőle kérdeztem.Vicces volt:)

Ha vissza mehetnék az időben nem változtatnék semmit,újra megcsináltatnám a két tetoválást.Sőt tervezek még egyet de még várok 1 évet hátha meggondolom magam vele:)

18/L

2009. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen csináltattam, ideges voltam, picit féltem, mint kiderült alaptalanul. Nem fájt, hamar kész volt, pedig nem kicsi, nagyon jól dolgozott a tetováló mester. Most 22 vagyok és gondolkodom egy újabban.

Lány voltam.

2009. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19 éves elmúltam, mikor az elsőt megcsináltattam. Két madárka van a hasamon, elég nagyméretűek, színesek. A fájdalomtűrő képességem nagyon magas, szinte semmit nem éreztem a tetoválás alatt. A Tattoo Expon tetováltak novemberben, szóval előtte féltem, hogy annyi ember fog bámulni, meg fényképezni/kamerázni... De nem volt semmi para, persze ez nyilván a tetoválóművésznek is köszönhető [DarkArt - Jacko].

A második tetoválásom a hátamon van, majdnem a nyakamon szinte, elég picike, de az sem fájt kicsit sem [azt már stúdióban csinálták], és természetesen ismét Jackora bíztam. Szeptemberben lesz a következő, és azt is ő fogja csinálni. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Viszont: hogyha eszedbe jut az a gondolat, hogy "mi van, ha megbánom?" - akkor ne csináltass egyáltalán! Mert akkor biztosan meg fogod bánni. Nekem a tetoválás lelki békét és harmóniát hoz el, a lényem kiegészülését szolgálja. Aki azért csinálja, hogy másoknak mutogassa, annak felesleges, úgy vélem.

2009. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem értem miért pontoztak le ,amikor csak leírtam az élményemet...13:55-ös válaszoló vtam...
2009. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!