Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babának milyen étvágyger...

8 hós babának milyen étvágygerjesztőt ajánlotok? Kínszenvedés minden evés, nem akar enni 2 hete. Fogzik is, de rossz emlékei is lehetnek mert már az etetőszékben sír, ahogy berakom. Cebion-t kap, de semmi.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! 8 hónapos a kicsifiam, nálunk is megy a fogzás. Először is, nálunk van egy kedvenc, mégpedig a banán, ha mást nem,akkor azt minding megeszi, a kanalat mindig úgy húzd le, hogy ne érje a fogzó részt. Az utóbbi napokban nem marad meg az etetőszékben, de ha a karomba veszem, vagy apa karjában ül, nyugodtan eszik. Ha nyűglődik, akkor mutatni kell neki valamit, ami leköti, pl én a mobilomat szoktam, de a barátnőm reklámok mellett etet, miközben máshova koncentrál, nyitogatja a száját és eszik is. Próbáld ki! Nem az éhséggel van szerintem a baj, csak túl kell lenni ezen az időszakon. Maradj nyugodt és kedves, ha nálam elszakad a cérna, akkor a kicsikém is rögtön sír, gondolom, hogy a Tied is reagál, bármit mondasz vagy teszel.
2011. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!