Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használja valaki ezt a Make...

Használja valaki ezt a Make up Plaza-s palettát?

Figyelt kérdés

[link]

Mi a véleménye róla? Szépen csillog? Alkalmas bulisminkekhez is? Nekem van egy "félkrémes" palettám, aminek gyönyörű csillogós színei vannak és nagyon tartós is. Ez is ilyen félkrémes állagú lehet?

TAPASZTALATOKAT kérek!


2011. nov. 20. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az a félkrémes? egyébként a coastal scents paletták jó minőségűek, nyugodtan rendeld meg.
2011. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
okés köszi szépen. ha jó minőségű, akkor nincs mire várnom :) a félkrémes azt jelenti, hogy az állaga valahol a por és a krémes (pl stift) között van
2011. nov. 21. 20:05
 3/11 anonim ***** válasza:
ez tuti por állagú.
2011. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nesi81 ***** válasza:
Ezt pont nem, de van másik 2 amit igen. Nagyon jók!!
2011. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nesi81 ***** válasza:
Jól pigmentáltak, nagyon kevés kell belőlük. És gyönyörűek a színei
2011. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mint sminkes a következők a tapasztalataim: akkor nevezünk valamit félkrémesnek, amikor azt hisszük, hogy az. Egyébként a minerál termékek ilyenek, mint pl. a SLEEK Bad girl, Storm stb. palettái. Mikor belenyúlsz olyan selymes, hogy krémnek érzed. Na ekkor hívjuk őket félkrémesnek, mert nem tudja az ember eldönteni, hogy akkor ez most por vagy krémes :-)

Egyébként csak ajánlani tudom a CS 88 palettákat. Nekem is van, az Original szinte alap minden sminkesnek. Egyébként a Warm is és a Shimmer is alap. Nagyon szeretik a vendégeim ha ezekkel készítem ki őket.

2011. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és exkluzív termék. Nagyon jó a minősége, tökéletesen pigmentált. Könnyű felhordani, nagyon tartós. Csak jókat tudok én is mondani. Messzemenőkig megéri az árát. Én még 10e forintot is adnék értük.
2012. jan. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Imádom a Coastal és a Sleek palettákat, a legjobb palettáim. Nagyon pigmentáltak és szerintem örök élet meg egy nap. Csak jókat tudok róluk mondani. Nekem a 88 Warm és Metal Mania van meg, a Sleek-ből szinte mindegyik 12-es megvan. Ha teheted próbáld ki, mert profi termékek marha jó áron.
2012. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a 88 Ultra shimmer paletta, nekem is van és a kozmetikusom is használ CS termékeket. Tartósak, pigmentáltak. Ezekkel profi sminkeket lehet készíteni. Van közte nagyon csillogós, de van szaténfényű és metálfényű is. Szerintem roppant jól ki lehet használni. Nem félkrémes, de hasonlít a minerál porokhoz, tehát olyan érzés igen, amikor belenyúlsz kézzel, mintha félkrémes lenne, mert nagyon kellemes selymesek.
2012. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Imádom a 88-as palettákat, de csak az eredeti Coastal Scents-et és nem a gagyi utánzatokat az e bayról. Én is MUP-ban vettem kettőt (mirage és a matt original). Mind a kettő elképesztően jó, de a mirage a kedvencem.


A "félkrémes" h ülye szó, bocsi :-) Amit úgy érzel, hogy félkrémes, az a préselt minerál :-) Jaj, istenem :-)

Egyébként a 88 Shimmer az hasonló, igen.

2012. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!