Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vaterás hamis Mac sminkek is...

Vaterás hamis Mac sminkek is jó minőségűek lehetnek?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy nem olyan, mint az eredeti, de szerintetek jók ezek az utánzatok? Mert rengeteg pozitív értékelés van, h milyen jó, stb. Vennék egy nagyobb palettát, csak kicsit tartok tőle, hogy nem fed olyan jól, stb. Szerintetek? Pl: [link] (nem ezt szeretném, csak egy csomó ehhez hasonló paletta van).
2011. nov. 22. 14:48
 1/3 Nesi81 ***** válasza:
Figyelj, ha már ki adsz ennyi pénzt egy palettáért, akkor azt tudd hogy honnan származik. [link] én innen is szoktam rendelni. Nézd meg vagy a Sleek, vagy a Coastal Scents márkákat. Mindkettőből van nekem, nagyon jól pigmentáltak, tartósak. Van Mac-em is. Baromi jó, de nagyon drága. :(
2011. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, itt szétnézek! :)
2011. nov. 23. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is inkább a Make Up PLázás palettákat javaslom, onnan szoktam vásárolni, ha palettára van szükségem. A legnagyobb a választék és a legjobb a minőség. Ne felejtsd el, hogy nem tudhatod hogyan és mivel készülnek a hamis MAC cuccok. Bárki bármit ráírhat a dobozukra senki nem ellenőrzi őket. Én már hallottam olyat, hogy valaki allergiás lett rá és soha többet nem tudta a bőrgyógyász rendbetenni a bőrét. Azért ez elég gáz.

Viszont se a Sleek-ről, sem a Coastal palettákról ilyet még nem olvastam. A hamis MAC kb. olyan árban van, mint az eredeti CS (a Sleek jóval olcsóbb) és 100x pigmentáltabbak. Ezeket profik használják versenyeken is.

2012. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!