Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen "Műkörmöt" tetessek?

Milyen "Műkörmöt" tetessek?

Figyelt kérdés

Tippeket várnék, linkeljetek is szívesen várom a képeket!!!

Ezekhez mit szóltok? Szerintetek melyik a legszebb?

1. [link]


2. [link]


3. [link]



Lécci segítsetek, aki tud az kuldjon még vmi ilyesmi kormokrol képeket, koszii elore is!!! =)



2011. nov. 23. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Már megint ezek a giccses rondaságok. Minden második divatmacán ilyen ocsmányság van. Komolyan ez tetszik a nőknek? Megyek összeszedem a srácokat és megyünk tiltakozni a műkörmök ellen, ez gáz, ronda...minek ez? Felejtsétek már el, ez ront az összképen legalább 5 pontot.

Szépet akarsz látni? Tessék: [link]

[link]

De ha színt akarsz akkor fesd ki egyszínűre.

2011. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt azért kezdem megútálni mert felteszek egy kérdést és erre fel egy egészen más választ kapok, nem tudom ezek kozul melyik giccses, direkt nem akarok olyat rakatni. Egy évben max 2-szer tetetek mukormot, az annyira nagy probléma, azt is alkalmakkor?! és akinek meg nem tetszik ne nézze! :)
2011. nov. 23. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. a legszebb, én is szívesen viselném! (:
2011. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nails.hu, mukorom.hu

nézelődj. biztos találsz valami szépet

2011. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TijuMK ***** válasza:

Szia!

nekem a 3. tetszik a legjobban, bár én se vagyok a műköröm híve, de nagyon sok lánynak jól áll és sokkal szebb lesz mint az eredeti körme szóval mért ne:)


még ezek tetszenek:

[link]

[link]


és ez a madárka miatt de ez lehet már hosszú:

[link]

2011. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek hol giccsesek??Nekem az 1.nm tetszik,de a 2. 3. igen.Én is viselek műkörmöt,most kicsit extrémebb,de ettől nm érzem magam rosszabbnak,de legközelebb egyszerübb lesz.Amugy meg senkinek semmi köze hozzá,egy normális pasi nm ez alapján ítél.
2011. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszii a válaszokat, hát az utolsóval én is egyet értek :) amúgy nkm legjobban a 2. tetszik, szerintem annál maradok :)
2011. nov. 23. 21:05
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia

Műkörmös vagyok, és én valami téli mintát javasolnék, azok most nagyon mennek :) Ha nem telefonról netezek linkelek képeket.

2011. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kosziii, az jó lenne :) :)
2011. nov. 24. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!