Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha két három MAC sminkecsetre...

Ha két három MAC sminkecsetre van csak pénzem mely ecseteket vegyem megergo melyek a MAC márka legjobb 3-5 ecsete?

Figyelt kérdés

Melyek a MAC kozmetika márka 3-5 legjobb ecsete?

Nekem elég lenne 3-5 ecset is csak MAC legyen, mert mindenki szerint az a legjobb.


2011. nov. 25. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sminkecsetek között olyan óriási különbség nincs. A MAC ecsetek csak annyiban térnek el a többitől, hogy természetes szőrből készülnek, és nem hullanak a szálak. Ha sminkecsetet akarsz venni, hidd el nekem, tökéletesen megfelelnek a drogériákban kapható minőségi ecsetek!
2011. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De annyira mondja mindenki, hogy a MAC a MAC csakis a MAC mintha egy aranyszőrű ló sörényéből lenne...Nagy csodát várok a MAC-től ezért szeretném kézzel megérinteni, és valami sokkal jobbat képzelek el mint a többi ecset.
2011. nov. 25. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
alapozó ecset, púder ecset, tégelyes tushoz való ferde ecset:) szerintem..
2011. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Igazából ugyanolyan mint a többi, kicsit jobb az anyaga és 10x annyiba kerül. A Max Factor alapozókat is hogy fényezik, egy csomó 500 ft-os sokkal jobban fed
2011. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj el inkább a bőszecset boltba, ott egy komplett ecsetkészletet meg tudsz venni annyiból. És azok is nagyon-nagyon jó minőségű ecsetek.

Ezzel egyáltalán nem azt mondom, hogy a MAC nem jó, de szerintem túl drága.

2011. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Makeup Plázában a CS ecsetek nagyon jó minőségűek. A MAC is ugyan onnan veszi, ahonnan a neves cégek, csak a saját logoját teteti rá. Ennyi. A M.U.P-ban megkapod töredékéjért a MAC ecseteket, vagyis ugyan azokat csak épp a Coastal Scents logojával. Hisz ugyan onnan hozz mind a két cég.
2011. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Make Up PLaza 22-es ecsetkészlete! Extra jó, de tényleg nagyon ritka az ilyen jó összeválogatás és baromi olcsón árulják, megéri. Nagyon jó minőség.
2012. jan. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!