Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez most gáz? (kérdés rövid...

Ez most gáz? (kérdés rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
A suliba minden lány szinte minden nap kivan eléggé erősen festve. Gyakran keverik a szineket lila zöld stb. De én csak alapozót meg szemceruzát spirált esetleg egy átlátszó szájfényt vagy valami nem túl rikító a szám színéhez hasonlító rúzst,vagy ajakápolót.Néha nagyon furán néznek rám emiatt.Én is sminkeljek erősebben??
2011. nov. 26. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. A legfőbb dolog a természetesség szerintem. Amennyit te használsz, az pont elég. :))
2011. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is vagyok, nem kell több festék meg cicoma.

Majd meglehet őket nézni 20 év múlva, mindegyik úgy fog kinézni egy múmia :))

2011. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal szebb az ha valaki natúr sminket használ.Én csak alapózót,spirált használok és néha még szemceruzát is.Szerintem elég ennyi akárkinek.Attol,hogy kivannak ,,vakolva,, nem sokkal szebbek és igaza van az elöttemvalónak,20 év mulva majd múmiának néznek ki.Amugy korod?
2011. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz :) amúgy 15 vagyok :)
2011. nov. 27. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogy is, ne sminkelj!

az alapozó, spirál, ceruza nagyon szép hatást eredményez! matt lesz a bőröd, a szád fényes lesz, és szépen kiemeled a szemed. ennél több nem kell!!!

2011. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen nem használok ennél többet. Nem kell, még pár év és ők is rájönnek, hogy közönségesen néznek ki és elkezdenek natúr sminket használni.
2011. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sminkelj erősebben ha gondolod, de csak ha nem érzed bohócnak magad 1 kg sminkben .. :) amúgy szerintem te sminkelsz reálisan nem ők.:D
2012. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!