Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elmentem a Rossmannba, púderér...

Elmentem a Rossmannba, púderért. Kipróbáltam TESTER termékeket,5-öt és mindegyiket szépen visszaraktam a helyére, kupakkal. Az eladós meg rámförmedt hogy mit képzelek, sőt még egy biztonsági őr is odajött és helyeselt Mért nem tisztelik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
A mellettem álló többi vásárló nő is ugyanúgy próbálgatott mint én.Rájuk nem szóltak,gondolom mert felnőttek...Nagyon megalázó volt,főleg hogy még a biztonsági őr is ellenem volt.Mindenki engem bámult.Pedig tényleg vásároltam,bennt volt a kosaramban a cucc.És akkor a többiekre mért nem szóltak rá?Mit csináljak ilyen helyzetben?
2009. máj. 15. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát elkértem volna a panaszkönyvet az fix!!
2009. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem...miért förmedt rád? Mert használtad a tester cuccokat? És nem küldted el az anyjába jó hangosan miközben nyújtottad a kezed a vásárlók könyvéért?
2009. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
megmondtam volna,hogy már bocsánat,a teszter nem azért van kinn,hogy megtaláljam azt a szint amit keresek?milyen jogon szól ő be,amikor az próba termékeket teljesen normálisan használtad?sok helyen még a rendes terméket is felbontják és azért seszólnak.....főleg még vettél is valamit,igy aztán abszolút nem értem..panaszkönyv nem maradt volna üresen az biztos..ez szemétség volt.
2009. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is bunkók a Rossmanosok. Egyszer beletettem a kosaramba egy szemhéjpúdert, hogy megveygem. Aztán üvölt a biztonsági őr az eladóknak h hiányzik egy szemhéjpúder... (mintha el akartam vna lopni...:S)

Meg voltolyan nálam is, hogy tesztert próbálgattam, és rám szólt az eladó, ne bontogassam a rúzsokat..mondom neki a tesztert néztem meg. 2 rúzst akartam venni, de jól visszab@sztam a polcra és elhúztam. Unokatesómékat meg bevitték az irodába és átkutatták... persze hogy nem volt náluk semmi.

EZEK EGY BUNKÓ PARASZTOK!

2009. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát legközelebb ha ilyen lesz jól megmondom a magamét,csak hirtelen nagyon megszeppentem.
2009. máj. 15. 20:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen rossmanos storym. Körömlakkot akartam venni, ki volt irva, hogy 300 ft, betettem a kosárba már éppen fizetnék, amikor az eladó közli, hogy 600 valójában a lakk, csak még nem árazták át. pff
2009. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg eszméletlen nagy szemétség volt a részükről, hogy így megaláztak. pláne az háborított fel különösen,amikor a sztoridat olvastam, hogy mivel egy kislány vagy, így téged inzultáltak. tudnod kell, hogy a buta, primitív emberek mindig azokon próbálgatják a hatalmukat, akik fizikai értelemben kisebbek, gyengébbek náluk, és mivel te gyerek vagy, ők meg "felnőttek", így téged céloztak meg. nem veled volt a gond, ők voltak a szánalmasak. ha az én húgom/rokonom lennél, én visszamennék veled az illusztris boltba és elbeszélgetnék a személyzettel, ugyan mi volt a probléma, és mutassanak nekem olyan szabályt, hogy egy tizen X éves kislány nem próbálgatja a termékmintákat...
2009. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is visszamennék a boltba. Jó sokáig próbálgatnám a tesztereket, míg megint le nem ordítanak. Aztán szépen beírnék a vásárlók könyvébe, hátha kiszabnak rájuk egy szép kis bírságot!
2009. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszer én is jártam így a Rossmannban. A teszter cuccok próbálgatása miatt elkezdett szövegelni a biztonsági őr- pedig én már elég rég volam gyerek :)

Nem is járok soha Rossmannba, teljesen DM párti lettem! :)

Tényleg jó ötlet, hogy menj vissza próbálgatni. Esetleg anyukád közben figyeljen, de ne vegyék észre, hogy veled van. Aztán ha megint rád szólnak, akkor majd megkapják a magukét :)

És hogy miért csinálták? A válaszokat olvasva és a saját tapasztalataim alapján a Rossmann-nál nem fektetnek túl sok energiát abba, hogy a megfelelő embereket válasszák ki az egyes munkakörökre.

2009. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a földön ülve bontogattam a tamponokat, mert nem tudtam mekkorát vegyek. xD De nem mert rámszólni a biztonsági őr, nem is értem miért, biztos ijesztő vagyok. :D Vagy csak szimplán elmezavarodottnak tűntem.
2009. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!