Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A monroe piercing sokkal...

A monroe piercing sokkal jobban fáj mint amikor kilyukasztják a fülem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy hallottam, hogy a monroe piercing szúrása a legfájdalmasabb, sokkal jobban fáj, mint a fülszúrás, de szerintem nézz a youtubeon videokat, írd be a keresőbe, hogy monroe piercing és sokat fogsz találni és nézd a csajok arcát, hogy mennyire fáj nekik:D
2009. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló, te miről beszélsz? Tudod, mielőtt beszúrnak egy piercinget, kapsz injekciót ami teljesen elérzéstelenít. Nekem a köldök és nyelv piercingemet is így csinálták, és NEM éreztem semmit. Nem tudom, miért kell riogatni a másikat.
2009. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj... Az első válasz az enyém, nem másolom be. Ne riogassátok egymást...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

2009. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. máj. 18. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem a fülem szét van szúrkálva,és monroem is van: D

háát. nekem a fül jobban fájt. : D

2009. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát már nekem is lett monroe-m :Dnem fájt, mindkét fülem 2x van kilyukasztva, azok se fájtak. De köszönöm a válaszokat :)
2009. júl. 14. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!