Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műköröm leszedése?

Zselés műköröm leszedése?

Figyelt kérdés
Már másfél hónapja fent van a műkörmöm, és nem szeretném újra töltetni, várom hogy lenőjön. Kezdtek felválni, jó párat sikeresen leszedtem. Viszont van 3, ami nem vált még fel teljesen, de szeretném már azokat is leszedni. Nem lehetne valahogy feloldani? Feszegetni nem akarom, nem szeretném leszakítani a saját körmömet is. Ötlete? Tapasztalatok?
2011. dec. 17. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak lereszelni lehet.
2011. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha acetonba áztatod lejön, de szerintem is jobb ha lereszeled.
2011. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már megoldottam, de köszi :)
2011. dec. 17. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
sima zselét nem old az aceton.
2011. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ a körmös milyenre csinálta meg... A jó köröm nem jön le csak úgy. A rosszabb minőség kézzel leszedhető mert belevegősödik és leválik magától
2011. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, az enyém is belevegősödött rendesen.. csak a vége tartotta. de sikerült levágni.
2011. dec. 17. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!