Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18. szülinapomra szeretném...

A 18. szülinapomra szeretném magam meglepni egy köldök piercinggel. De a faterom nem engedi. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

14éves korom óta szeretném, de nem engedi. Csináltattam egy harmadik lyukat a fülembe, közel egy évig nem is vette észre, de utána hatalmas balhé lett belőle. Olyat szerintem ne is tanácsoljatok, hogy beszéljek vele, mert a 18.-on még bulizni sem enged el, az ő barátjaival kell ünnepelnem -.- Szóval értitek..

Hogy csináljam, hogy ne vegye észre?


2011. nov. 3. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

gondolom csaj vagy, mi az hogy apád barátaival kell ünnepelned a szülinapod

csináltasd meg de ne mondd el, én a nyelvembe csináltattam, a szüleim nem engedték, de nem érdekelt az én testem úgy vagyok vele

2011. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de hogy titkoljam el? :/ Félek, hogy figyelmetlenségből úgy öltözök vagy vetkőzök, hogy észreveszi.

Amúgy igen, a család barátaival, akikkel igazából nincs semmi bajom. Szeretem őket, jól érzem magam velük, de 40-45évesek. Azért nem így képzeltem.. Ráadául a barátom bulit szervezett nekem. :(

2011. nov. 3. 07:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az anyám előtt 1 évig titkoltam a köldök pc-met.

1 év után is én mondtam el neki, amikor talált egy cikket a káros hatásairól, és ahogy olvasta mindent lereagáltam hogy ez sincs, az sincs.

Simán el lehet titkolni.Csak nem öltözz elötte, gondolom amúgy sem teszed.Meg otthon ne hordj olyan felsőt amiből kilátszik, ennyi.

2011. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
É a szüleimtől kaptam a 18. szülinapomra.....
2011. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*Én
2011. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is el lehet titkolni,viszont biztos,h ezt akarod?18 évesen nekem is szuper testem volt,jól mutatott,stb,aztán felszedtem pár kilót,nem mutatott már olyan jól,kivettem,rá két évre terhes lettem,még jobban megnyúlt a hasam,így most van egy lyuk a köldököm felett,és pc-t már biztos nem fogok beletenni...
2011. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem mind a két terhességem alatt végig bent olt...csak hosszabb szárút kellett vennem....és nem lett csúnya nyoma...
2011. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mondd meg hogy már 18 éves vagy ne szoljon bele a dolgaidba én már most megmondtam nekik hogy lefogom sz@rni 18.ik szülinapom után hogy mit enged és mit nem
2011. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Albu válasza:
Nem tudod meglepni magad, mert észre fogod venni már akkor, amikor beléd rakják. :)
2012. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!