Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig maradhat fönn a soros...

Meddig maradhat fönn a soros műszempilla?

Figyelt kérdés
Ma raktam fel és gondoltam magamon hagyom holnapra is de nem tudom hogy lehet e. Mivel hogy mikor szedném le a sminket akkor baj lenne vagy valami baj lehet a saját szempilláimmal. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 23. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel le fog válni a széleinél. Inkább szedd le és holnap ragaszd fel újból. Egy használat során még nem kerül annyi ragasztó rá, hogy ne lehetne újra felhasználni.
2011. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
30%
Nekem karácsonyra lett felrakva (24-én)és 27-én szedtem le. Egyáltalán nem engedte el sehol sem a ragasztó, rendesen tartotta még 27-én is. A saját szempilláidnak sem lesz semmi baja.
2011. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2011. dec. 28. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minőség és ragasztó függvénye. Én Red Cherry műszempillát használok csak, mert emberi hajból készült, ultra kényelmes és kizárólag DUO ragasztót. Ezzel napokig is fennmarad és csak akkor jön leh, ha leszedem. Ráadásul nem tépi ki a saját pilláimat! Nagyon-nagyon jók.
2012. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!